TRAKTÖR İNCELEMELERİME SON GAZ DEVAMM.

Yakın zamanda birçok motoru inceledim birkaçını sizlerle paylaştım ama neredeyse tüm motolar hakkında az çok bilgim var güçç*-*
Sıradaki ergonomisi kötü olan şanslı traktör BAŞAK BE90
ilk dikkatimi çeken şey düz platformun olmaması ve sağ kapıyı tamamen kapatan vites kolu
diğer bir kötü tarafı ise kabin çok dar motora girdim çıkamadım ;D zuha-*-s
diğer bir konu arka bağlantı kolları ve bağlantı araçlarının oldukça kullanışsız olması üst çeki 4pim ile sabitlenmiş yukarı aşağı hareket için pnları sökmek gerek ve oldukça ağır bir şey olduğu için onu söktükten sonra yuakrı veya aşağı alana kadar o sizin ayağınızı alır ;D zuha-*-s
Daha da var ama bu kadarı alacakalrı caydırmaya yeterlidir heral de uyy-*s uyy-*s uyy-*s

Ynt: TRAKTÖR İNCELEMELERİME SON GAZ DEVAMM.

gözümüz yollarda kalmıştı hoşgeldin Mustafa.. Munktelle karıştırdın galiba.. :)

Başkala ilgili bi notta benden.. ihraç amaçlı orman traktörlerine yapılan giydirmeyi yapmışlar randıman alamayınca proje yarım kalmış..

hoşbulduuuuk..ağam napmış bunlar yaa..dün bir bu gün iki..tümo bitti şimdi başağı yeriyolar..nolcak bu işin sonu :))) kendi kırmamızı yapcaz yakında..önü munktell....tü zetor :))) hee..??

yorum yapmak için erken beyler..bence mantıklı makine..carraro ya iveco motor..azcık yakarya it gibi çeker derim ben..valla o vites koluda beni rahatsız etmez hani..munktelinki tam ortada napalım 45 senedir koşuyor öööyyle bi zararını görmedim...Türkiye ' ye yeter bunlar..idare edin daha göbekler tam şişmedi az daha şişirelim sonra bakarız yermesine :)))

zekhes link=topic=72495.msg864105#msg864105 date=1394635593' Alıntı:
hoşbulduuuuk..ağam napmış bunlar yaa..dün bir bu gün iki..tümo bitti şimdi başağı yeriyolar..nolcak bu işin sonu :))) kendi kırmamızı yapcaz yakında..önü munktell....tü zetor :))) hee..??

munktel+zetor+buhrer yap ilk müşterin hazır:) neyse konu dağılmasın..

UÖZKAN.77 link=topic=72495.msg864109#msg864109 date=1394635987' Alıntı:
munktel+zetor+buhrer yap ilk müşterin hazır:) neyse konu dağılmasın..

:)))) ağam sen iste yeter..mita hidroda koyarım tümocular sevinir :)) cihad kaçar..paylaşım için teşekkürler..eline sağlık kardeş..güzel tespitler..