ERKUNT'MU MF'Mİ DERKEN VALTRA GELDİ (inceleme)

Ynt: ERKUNT'MU MF'Mİ DERKEN VALTRA GELDİ (inceleme)

gokhanozkan link=topic=72599.msg842750#msg842750 date=1391807908' Alıntı:
Yazili diye baslayip,sozluye karar verip sinavlari iptal ettiniz.;D traktorunuz hayirli olsun.ozelden yazdiginiz fiyat icin size super fiyat almissiniz demistim.kendi icimdende o paraya o bayi vermez demistim.kazasiz belasiz kullanin

Teşekkür ederim...

Aynen öyle oldu :) bayi beni 1 ay aradı telefonla pazarlık yüzyüze gelince birden değişti, olmadı hayırlısı olsun

Tekrar hayırlı uğurlu olsun abi.Aslında içlerinde en elektronik Valtra.Ama sen boş paketini almışsın.H-Sift ' li olanlırıda var + ön çekisi olanlar bile var.
Güzel seçim ;)

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Valtra yerli üretim olmasına rağmen bünyesinde iyi özellikler barındırıyor.Size bir öneride bulunayım bir dostunuza yahut servisinde iyi anlaşabileceğiniz birine iyi baktırın.Bizim köyde de var A95 turbo intercol kiti problemliydi motor gaz yemiyordu bir de Hattat debriyajı koymuşlardı bitmişti sonra zorla garantiye soktular.Kimi parçaları çalabiliyorlarmış.

Hayırlı olsun , yazdığınız gibi biraz kabin içi dizayna el atsalar çok daha güzel olacak.
Birde arka çamurlukların daha tekeri kapsayıcı olması lazım , özellikle arka lastiklerin ön tarafları çok çamur atar kabine gibi duruyor.