ERKUNT'MU MF'Mİ DERKEN VALTRA GELDİ (inceleme)

Merhaba dostlar mecarayı hepiniz biliyorsunuz :) 2 marka arasında dolanırken hiç hesapta olmayan a95 aldık, olanları diğer konuda anlattım burda detaylandırmıcam

traktör verdiğim 3625 ve erkunta göre daha mekanik 16+8 şanzıman, ilk izlenimlerim kabini beklemediğim kadar sessiz genel işçilik iyi olmamakla birlikte sesi içeriye almama gerçekten iyi, ışıklandırması far adedi olarak belki az fakat oda beklemediğim kadar kuvvetli ve iyi, vites geçişleri orta düzeyde kemikli,hidrolik hassasiyetini çok başarılı buldum ama bunu zaman gösterecek yani tarlada görücez,motoru çalıştırdığınızda gücü gerçekten hissediyorsunuz bu tercihimdeki etmenlerden biridir gerçekten gaz verdiğinizde traktör hadi tarlaya gidelim işe başlıyalım der gibi :) el,gazı ve pto kolları çok saçma konumlandırılmış ve kabin daha ergonomik olabilirdi,

Bunlar ilk izlenimler yakıt,ve tarla performansını zamanla paylaşırım

4 ' lü 14 numara otomatik ünlü pulluk ve özdöken 24 ' lü disk tiller siparişi hafta başı vericem

saygılar.

KrJZra.jpg

xYOkJz.jpg

KPOk6Q.jpg

eyz5oy.jpg

wvJ5n6.jpg

eyz5Ly.jpg

wvJ556.jpg

KrJMM7.jpg

Ynt: ERKUNT'MU MF'Mİ DERKEN VALTRA GELDİ (inceleme)

alipasalierkan link=topic=72599.msg842681#msg842681 date=1391804423' Alıntı:
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bunların ayak gazları biraz biçimsizdi. Hâla öyle mi acaba?

biraz öyle denebilir, 3625 çok daha kötüydü, ama valtrada genel bir kabin içi konumlandırma sıkıntısı var o bir gerçek

new holland TT 65 link=topic=72599.msg842683#msg842683 date=1391804495' Alıntı:
Hayırlı olsun abi. Maşallah heybetli motor. 4lü 14lü pulluk ufak olmaz mı bu motora ?

bölgemiz için o uygun ama burası öyle biyerki 20 km ötede bahşayiş köyü diye bir köy var orda 18 numara kullanılır :), bizim bölgemiz çok taşlık ve serttir

hayırlı olsun abi valtracılar süslüyormu teslimatta ? :) hidrolik kontrolleride elektronikmiş :) bide 5liden aşağısı yazıktır bu motora 5li ünlü iyi gider gibi? rockynin 80lik bile 5li çekiyor :)

cebrail68 link=topic=72599.msg842695#msg842695 date=1391804868' Alıntı:
Hayırlı Uğurlu Olsun.Güle Güle Kullanın.Tekerine Taş Değmesin İnşallah.
teşekkür ederim.
kubilay07 link=topic=72599.msg842696#msg842696 date=1391804898' Alıntı:
hayırlı olsun abi valtracılar süslüyormu teslimatta ? :) hidrolik kontrolleride elektronikmiş :) bide 5liden aşağısı yazıktır bu motora 5li ünlü iyi gider gibi? rockynin 80lik bile 5li çekiyor :)

Daha süslüydüde ben söktüm

Bu arada çok güzel bir hediye paketi verdiler içinden hepsi valtra lisanslı

- termos
-yelek
-tişort
-çok amaçlı pense, anahtarlık
-tulum
-çanta verdiler hepsi kaliteli ve güzel, iyi düşünülmüş bir ayrıntı :)

kospir link=topic=72599.msg842700#msg842700 date=1391805199' Alıntı:
Daha süslüydüde ben söktüm

Bu arada çok güzel bir hediye paketi verdiler içinden hepsi valtra lisanslı

- termos
-yelek
-tişort
-çok amaçlı pense, anahtarlık
-tulum
-çanta verdiler hepsi kaliteli ve güzel, iyi düşünülmüş bir ayrıntı :)

hattat holding seviyor böyle promosyonları vesselam :D tekrardan hayırlı olsun abi :)

• Beğen
Tepkiler: Haris

Yazili diye baslayip,sozluye karar verip sinavlari iptal ettiniz.;D traktorunuz hayirli olsun.ozelden yazdiginiz fiyat icin size super fiyat almissiniz demistim.kendi icimdende o paraya o bayi vermez demistim.kazasiz belasiz kullanin