EMEKTAR TÜRK FİAT 640

[glow=red,2,300]ARKADAŞLAR TÜMOSANDAN ÖNCEKİ TRAKTÖRÜMÜZ BUYDU.BU RESİM TAHMİNEN GEÇEN SENE BU ZAMANLARA AİT.YİNE TOHUM EKERKEN ÇEKMİŞTİM.[/glow]

BU TRAKTÖR DE ÇOK GÜZELDİ.BAKAIMLIYDI.ŞİMDİ İSE YOZGAT-SORGUNDA...

ŞİMDİ İSE YOZGAT-SORGUNDA...

BABAMDA İYİ POZ VERMİŞ ;D.NORMALDE RESİMLERE ÇIKMAYI PEK SEVMEZ.ARASIRA BANADA KIZIYO NE ÇOK RESİM ÇEKİYOSUN İŞİNE VER KENDİNİ DİYE slk-*-s

Ynt: EMEKTAR TÜRK FİAT 640

fatih eline sağlık..bu fotolar tümonunkinden daha güzel bence:)
senin 640 ın önünde baya bir ağırlık var eğer o ağırlıklar bizim fiatta olsa bir çok kişi susmak zorunda kalacak...site üyelerinden hiç kimseye sözüm yok... yanlış anlaşılmasın...ben sadece köydeki bir kaç kişiyi kastettim...+ rep...

mrram link=topic=8160.msg85943#msg85943 date=1224341499' Alıntı:
fatih eline sağlık..bu fotolar tümonunkinden daha güzel bence:)
senin 640 ın önünde baya bir ağırlık var eğer o ağırlıklar bizim fiatta olsa bir çok kişi susmak zorunda kalacak...site üyelerinden hiç kimseye sözüm yok... yanlış anlaşılmasın...ben sadece köydeki bir kaç kişiyi kastettim...+ rep...
teşekkürler bayram abi yorum için.biz buna 11li+tırmıklı(şu anki kullandığımız kültivatör)takıyorduk,şu anki tankeri(7 ton),32 li diskaro,birazda fazla yükle kullanıyorduk o yüzden fazla ağırlık.ayrıca sadece önünde yok.jantların üzerinde de bir tane fazla.

güzel makina 640 lar bakımlı temizlerine diyecek bir sözüm yok ama artık eskidiler.geçenlerde bi 640 sürdüm baya bi zor oluyo sürmesi paylaşım tşk.

ranger link=topic=8160.msg85972#msg85972 date=1224345127' Alıntı:
güzel makina 640 lar bakımlı temizlerine diyecek bir sözüm yok ama artık eskidiler.geçenlerde bi 640 sürdüm baya bi zor oluyo sürmesi paylaşım tşk.
teşekkürler yorum için.onlar yenilere bakarak biraz daha hantal traktörler.özellrikle şanzımanı zor vitesler zor geçiyo.ama güzel tarktör.
masseyci_adige link=topic=8160.msg85971#msg85971 date=1224344992' Alıntı:
guzel resımler kardes + rep
bende teşekkür ederim abi