AVRASYA TARIM FUARI 2014 - 2.TRAKYA BULUŞMASI by alper4u

[size=12pt]Arkadaşlar, bu seneki Avrasya Tarım Fuarında Trakyalı arkadaşlarımla tekrar buluştum.Erkan kendi çektiği fotoğrafları önceden paylaşmıştı.Erkan ' ın açtığı konu fotoğraflardan dolayı kilitlenmesin diye yeni konuda paylaşıyorum.Bizlerden de kareleri göreceksiniz.Güzel bir gündü.Fotoğraflar çok olduğundan elemek zorunda kaldım.Umarım beğenirsiniz.İyi seyirler...[/size] :)

Fotoğraf Adedi: 85 Kameranın şarjı bu kadar gitti.Yedek pilde yoktu.

[size=14pt]_SON_[/size]

Ynt: AVRASYA TARIM FUARI 2014 - 2.TRAKYA BULUŞMASI by alper4u

Paylaşım için teşekkürler Alper abi. O günü tekrar hatırladım. Bakalım yaza Trakya fuarlarını merakla bekliyorum. İnşallah yine bu şekilde organize olup, güzel günler geçiririz...

harika çekimler, paylaşım için teşekkürler. tek tek çekip yüklemek kolay değil. görüyorum ki Berk de kendine uygun traktör aramış, en yakışan Haşmet olmuş sanki. :D

alipasalierkan link=topic=72682.msg844087#msg844087 date=1391982403' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Alper abi. O günü tekrar hatırladım. Bakalım yaza Trakya fuarlarını merakla bekliyorum. İnşallah yine bu şekilde organize olup, güzel günler geçiririz...
Sağol Erkan.Senin avrasya fuar konusu açılmıyor birkaç kez denedim olmadı.İlk olarak 26 marttaki NH fabrika gezisinde görüşürüz.Ondan sonra duruma göre Karaevli fuarı belki İzmir fuarı çok sonra Berk ' in dediği Sima fuarı...Fuar olmazsa etkinlik yaparız mangal,piknik,çiftlik ziyareti felan..Güzel olur be :D Bak şimdiden havaya girdim:
Eyyvah Eyvah 3 Orijinal Film Müzikleri / Ata Demirer - Dol Karabakır

GÜRKAN link=topic=72682.msg844095#msg844095 date=1391983860' Alıntı:
harika çekimler, paylaşım için teşekkürler. tek tek çekip yüklemek kolay değil. görüyorum ki Berk de kendine uygun traktör aramış, en yakışan Haşmet olmuş sanki. :D
Gürkan hocam teşekkür ederim.Yokluğun hissedildi.Berk ' e uygun traktör bulamadık.En uygun haşmet oldu bindiklerinden.Gerçi fendtlerin kapıları açık olsaydı onlardan biri uyardı zannımca ;)

alper4u link=topic=72682.msg844099#msg844099 date=1391984080' Alıntı:
Sağol Erkan.Senin avrasya fuar konusu açılmıyor birkaç kez denedim olmadı.İlk olarak 26 marttaki NH fabrika gezisinde görüşürüz.Ondan sonra duruma göre Karaevli fuarı belki İzmir fuarı çok sonra Berk ' in dediği Sima fuarı...Fuar olmazsa etkinlik yaparız mangal,piknik,çiftlik ziyareti felan..Güzel olur be :D Bak şimdiden havaya girdim:
Eline sağlık Alper , güzel kareler yakalamışsın :)
Seneye Fuardan birer traktör alırız belki :)
2014 yılı inşallah buluşma ve etkinlik yılı olacak inşallah , Fuarlar , inceleme gezileri , piknikler :)

ufukk link=topic=72682.msg844102#msg844102 date=1391984334' Alıntı:
Eline sağlık Alper , güzel kareler yakalamışsın :)
Seneye Fuardan birer traktör alırız belki :)
2014 yılı inşallah buluşma ve etkinlik yılı olacak inşallah , Fuarlar , inceleme gezileri , piknikler :)
Teşekkür ederim abi.Fuardan mı alırız orasını bilmem ama Erkunt Servet80.4e+ pek bir yakıştı sana gerçi sende kayıtsız kalmadın gözümden kaçmadı. ;) Etkinlikler olur yeterki aylak vaktimiz olsun.

Vaay alper abi sahalara dönmüş. Süper resimler abi.

Hiçbir motoru beğenemedim Ares ' i beğendiğim kadar abi.O ilk bize geldiği gün,ilk bindiğim an bambaşkaydı. Şimdi ne John Deere 6150R ne Arion 640 hiçbiri aynı tadı vermiyor bana.

Ayrıca,Fendt ' e sığmıyorum ben :( 2 sene önce Burgaz tarım fuarında alıcıyız diye kapıları açtırmıştık.515 modeline bindim.Kapıları kapatınca babamın üstüne çıktım yan koltuktan. :D

<<B.Özyurt>> link=topic=72682.msg844122#msg844122 date=1391986274' Alıntı:
Ayrıca Simaya gidiyoruz beyler.Pasaportlarınızı hazırlayın. Paris!
Berk bu fuar için maliyet araştırması yapalım , kaça mal olur , konaklama , uçal biletleri , fuar ne zaman??
Belki burdan bir ekip yapabiliriz.

alper4u link=topic=72682.msg844103#msg844103 date=1391984719' Alıntı:
Teşekkür ederim abi.Fuardan mı alırız orasını bilmem ama Erkunt Servet80.4e+ pek bir yakıştı sana gerçi sende kayıtsız kalmadın gözümden kaçmadı. ;) Etkinlikler olur yeterki aylak vaktimiz olsun.
Braderim kulağımıza kar suyu kaçtı bir kere , artık ne zaman nasip olur bilemeyiz.
Seneye mi , 2 sene sonra mı? 4 sene sonra mı ? Nasip kısmet artık.
İnşallah böyle ekipçe gider bir fuarda pazarlık yaparız.

Güzel paylaşım
Makınelerden en çok öntarın1000litrelik ilaçlama makınasını beğendim çok çekici görünüyo :) fiyatı ne civardaydı bilen varmı?