Sivasın recep ivediği hasan abi

Sivasla ilgili bir sitede gördüm.. :) Oradan geçerken dikkat edeceğim doğrumu acaba diye zuha-*-s
Bu da Sivaslı Recep İvedik

Beyaz perdede rekorları alt-üst eden Recep İvedik meğer gerçekmiş!

Ramazan'da gece geç saatlere kadar durakta bekleyen taksiciler, gündüzleri iş yokluğundan otomobillerinde uyuklayarak vakit geçiriyor.

Atatürk Caddesi Afyon sokakta bulunan Köşk Taksi Durağı'nda gece geç saatlere kadar çalışan taksiciler, ramazanın verdiği yorgunluğu gündüzleri taksilerinin içinde uyuyarak atmaya çalışıyor.

Hürriyet'in haberine göre taksilerin uyuklayan şoförlerinden birinin görüntüsünün Recep İvedik'e çok benzemesi yoldan geçenleri gülümsetti.

hasan1dp9.jpg

hasan2lj9.jpg

Ynt: Sivasın recep ivediği hasan abi

şahan gökbakar recep ivediği gerçek bir kişiden esinlendığı için o tiplemeyi yaptı hatta bir skecinde de o olayı esprili bir şekilde ele aldı haberlerde de okudum üst kat komşunun sarkıttığı sepeti çeken ev sahibi komşusunun 3 kattan yere düşmesine sebep olmuştu

Ynt: Sivasın recep ivediği hasan abi

Bu Recep İvediğer benzeyen arkadaşımızın ismi Hasan KALELİ. Afyon sokağındaki köşk takside çalışıyor. Benim arkadaşımın kardeşi. Cüsse ve görüntü hakikaten benziyor. Hatta konuşmalar da benziyor. Bir süre önce yine oradan geçerken ayak üstü konuştuk. Ancak hiç dikkat etmediydim.