uçagımı satıyorum...malesef..uçuramadım..

Bankadan aldığı krediyi mali güçlüklerden dolayı ödeyemeyen bir havayolu şirketine ait uçak, internet üzerinden satışa çıkarıldı.

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali ' nde bekletilen 'TC-SGB' kuyruk tescilli, Airbus A310-304 tipi uçak, gerekli icra şartnamesinin yayınlanmasının ardından bir internet sitesinde 8 milyon lira bedelle satışa kondu.

Uçağın satıldığı internet sitesinin sahibi Caner Çakı, uçağa yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini dile getirdi. Uçağın piyasa fiyatının 10-12 milyon lira civarında olduğunu anlatan Çakı, 'Uçağın 8 milyon lira gibi bir bedelle ihaleye sunulması çok ilgi çekici oldu” ifadelerini kullandı.

Uçağın 20 Şubat’a kadar satılacağını ifade eden Çakı, sitelerinden ilk defa böyle bir satış yaptıklarını sözlerine ekledi.

302793.jpg

Ynt: uçagımı satıyorum...malesef..uçuramadım..

yag bile yakıyor...kaçak mazot benzin 10 numara yag yemeklik yağ ne olsa yakıyor al kaçırma...kapında dursun ...lpg bile takılıyor...

arkadaş fenada olmaz hani ama zamana ayak uydurmak zorunda kaldım yani apartumanda oturuyorum.garaja girmez evin önüne çekeyim desem 1 ay olmadı durduğu yerde arabaya vurdular. bunu park edersem abisi çizerler.

bidaha bulamssınız...kargo nakliye parasını verin sizin olsun..para almıyorum...2 tane hosteside var hostes koltuğuda var...
bakarsın seçimde kiralarsın para kazanırsın zenginlerin dügünde kullanırsın FEHİM kardeşim ilk hak senin..iyi düşün..

ah be arkadaşım hostes konusuna gelince çok geçkaldı. çoluk çocuk derken bir baktım halime kaynata adayı olmuşum.hostesleri bekarlarsa genede görmek lazım ama kendime değil benim delikanlıya.