KİRALIK TRAKTÖR HİZMETLERİ

02.12.2012
13,461
3,245
Bayburt

Yavuz hocam ticari tarım mı ne yapacaksan çabuk yap.. atı alan Üsküdarı geçecek :)

KİRALIK TRAKTÖR RÖMORK
KİRALIK TRAKTÖR (0536 692 51 95)7/24 İNŞAATALARA BELEDİYELERE VE DİĞER İŞ YERLERİNDE ÇALIŞMA AMAÇLI YANINDA 3, 5 TONLUK DAMPERLİ ROMORK VE 3 TONLUK POMPALI SU TANKERİ VARDIR
İSTANBULUN HER BÖLGESİNDE ŞOFÖRLÜ ŞOFÖRSÜZ HİZMET VERMEKTEYİZ İRTİBAT

Kiralık Traktör Gsm :0536 979 28 27 Aylık-Senelik 7/24 İstanbul

Ynt: KİRALIK TRAKTÖR HİZMETLERİ

UÖZKAN.77 link=topic=72792.msg846033#msg846033 date=1392276760' Alıntı:
Yavuz hocam ticari tarım mı ne yapacaksan çabuk yap.. atı alan Üsküdarı geçecek :)

KİRALIK TRAKTÖR RÖMORK
KİRALIK TRAKTÖR (0536 692 51 95)7/24 İNŞAATALARA BELEDİYELERE VE DİĞER İŞ YERLERİNDE ÇALIŞMA AMAÇLI YANINDA 3, 5 TONLUK DAMPERLİ ROMORK VE 3 TONLUK POMPALI SU TANKERİ VARDIR
İSTANBULUN HER BÖLGESİNDE ŞOFÖRLÜ ŞOFÖRSÜZ HİZMET VERMEKTEYİZ İRTİBAT

Kiralık Traktör Gsm :0536 979 28 27 Aylık-Senelik 7/24 İstanbul

dostum saolasn paylaşım için
bende takipteyim butür konuları
geçende youtubede izlemiştim irtane büyük nh ile sanrım 7000 serisiydi kombine toprak hazırlıgı ekim vs yapılıyordu ticari
bu traktör kiraya verme işi iyi hoşda benim kafama yatmıyor :)
çuvalla para verip trakötr alıp onuda belli bir ücret karşılıgı rastegle hiç tanımadıgımız birilerine kiraya vermek nekadar karlı olsada biraz riskli gibi fakat yinede degerlendirilebilecek bir iş
bundan birkaç yıl önce yakın bir mevkideki bir kalenin çevresinde arkeolojik kazı çalışması vardı orda kazılarda çıkan topragı traktörle römorka yükleyip bir başka mevkiye dökeceklerdi ozamanda dedielr görüştük ücret vs ama çok cüzi bir ücreti vardı ben vazgeçmiştim sonra başkasına yaptırmışlar yapanda bin pişman oldu sefe başıan anlaşmışlar gündede 5-6 sefer yapabiliyorlarmış en falza çünkü toragı işçiler yüklüyormuş adam pişman oldu ama birdeffa girince bırakamadı iş bitene kadar 1 ay falan devam etti

Ynt: KİRALIK TRAKTÖR HİZMETLERİ

Evet kira işi bu sene bizimde ağzımızı biraz yaktı..

Kiradan ziyade kendi operatörünle iş yapmak evladır derim.. kiraya verilecek motor eskinin kara düzen motorları olabilir ama.. onlara bişey olmaz :)