TRAKTÖRÜN DEPOSUNDAN ÇIKANLAR

Arkadaşlar traktör 1976 same deposunu bir sökeyim temizleyim dedim inanırmısınız bir ben yokum içinde tel,boru ,plastik parçalar,kapak ve bilimum çirimiş metal parça şaştım kaldım dibindende çamur ve su zor temizledim bence tarktörünüzün deposuna bir bakın derim yeni traktörlerde su ve çamurdan başka birşey çıkmaz ama yinede bir bakın derim saygılar

Ynt: TRAKTÖRÜN DEPOSUNDAN ÇIKANLAR

böyle parçaların çıkması normal heleki su ve çamurun şöyle ki gençliğimde az olan benzinliklerden mazot almaya gittiğimde mazot yeni geldiyse kesinlikle satış yapmıyorlardı. veya önceden fıçı ile mazotu alıp dinlendirdikten sonra kullanıyorduk. Şimdi kaçımız fıçı ile mazot alıp dinlendiriyor. Hangi benzinliğe gittiniz de mazot yeni geldi satış yok deniyor.parayı alıp sen sağ ben selamet.

bukadar boru parcasını birisi kasti atmış olabilir bende gecen sene 2006 model td65d deposunu temızlettim servıse servis ilk defa bukadar temız depo gordum dedi biz devamlı tarlada depodan mazot cekiyoz su matorlarına hergünde deboya mazot koyyuyrz hiçte süzme falanda yapmıyoz bnde şaşırdım bunları görünce

Büyük parçalar kasten atılmış o kesinde çamur v.s gibi durumlar mazotun kalitesine göre değişir temiz mazot herzaman için faydalıdır randumanı arttırır.