Kedilere Özel Diş Şampuanı :)

thx

15.11.2007
1,883
0
Sivas

İnsanlığın uzun süredir kullandığı diş macunu şimdi de kediler için piyasada,
üstelik şampuan olarak da kullanılabiliyor.

Nikaragua'da geliştirilen ürün, kedinizi baştan sona tertemiz yapmanızı sağlıyor.
Onu hem yıkayıp hem de dişlernini parlatabiliyorsunuz.

Yıkama ve özellikle fırçalama esnasında kedinin kaçmaması için kelepçe ile birlikte
gelen ürün marketlerde yok satıyor.

Diş fırçalama süreci biraz zahmetli olsada kedinizin mutluluğu ve dişlerinin parlaklığına
değiyor.

Firma yetkilileri testler esnasında oldukça yoğun çalışmış ve farklı kediler üzerinde çalışmışlar

Diş fırçalama esnasında kedinizin kaçmaması çok önemli zira testler sırasında ağzında köpüklerle
kaçan kedilerin belediye ekiplerince öldürülmesi çok üzücüdür. (Nikaragua belediyesi daha sonra
özür dilemiş. Aynı zamanda ağzında köpükle debelenen kedilerin halk arasında çıkarmış olduğu paniği
de örnek göstermiş ama her ihtimale karşı gene vuracaklarını belirtmişleridir. Büyük ihtimalle bizim
belediyelerde aynı olayı tekrarlıyacaklardır)

Diş şampuanının tadının güzel olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Tadına bakmanızı önermiyoruz ama kedinizin
debelenmesi tamamen duruma alışık olmadığındandır.

Ürün paketinden çıkan kelepçenin yanı sıra eldiven de kullanmanızı öneririz. Kediler vahşi hayvanlardır.
Gerçi testlerde kullanılan suyun sıcaklığıylada bu doğru orantılı olduğu ortaya çıkmıştır.

*** SORULAN SORULAR:
Kedim bir türlü rahat durmuyor ne yapmalıyım?
-Yıkama işlemi öncesinde kedinizin üzerine şampuanı doğrudan uygulayın ve klozete kapatarak
15 dk civarı bekletin. Gelen sesler kedinizin bu işlemden ne kadar hoşlandığını gösterecektir.
Ayrıca tuvaletiniz de tertemiz olacaktır.

Resimlerde gölgesi görünene şey bir silah mı??
-Bu resimlerde mankenlik yapan kedileri gülümsetmek bizi bile bayağı zorladı. Çünkü çekimler
çok uzun sürebiliyordu ve moralleri bozulabiliyordu.

Kedim bun
alıma girdi sizin ürünlerinizden şüpheleniyorum. Bu resimlerde gülümsemelerden
eser yok!
-Gereksiz kuruntulara kapılmayın Bir 45'lik alın. İnanın çok faydası olacaktır. Gün boyu
yüzündeki gülümsemeyi silemeyeceksiniz.