fendt 106 s araştırma sonucu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar dededen yadigar 106 s fendtimizi hiçbi traktöre degişmeyecegimizden günümüze uyarlamayı düşünüyorum.. bunun için bayabi araştırma yaptım. 106 model fendtlerin üretimini almanların elindekiyle bizdekinin farklarını araştırdım. fendt 106 serisi olarak turkiyeye 106 ve 106 s yi yani 100 serisinin ilk modellerini göndermişler. memleketimizde 106 düz yatık depo diye anılan ve tutulmayan model. 106 s dik dopo diye bilinen ve tutulan model. diger 103. 104.105. modellerinde S serisin tutulmuştur.
106 s den sonra 106 ls yani 4x4 sonrasında 106 lsa 4x4 ve ön pto lu modeli cıkarılmış sanırım. yanlız dikkatimi çeken seri üretimde 106 s diger modellerle birlikte düşünülüp sanzımandan 4x4 ve ön pto çıkışlarını kapaklarla kapatmak suratıyle imal edimis olmasıdır.
bende bızım yadigar 106 S yi 106 LSA ya hobi amacıyla çevirmeyi düşünüyorum. arastımalarımdan edindigim bilgi ve fotografları sizlerle paylaşmak istedim.

Ynt: fendt 106 s araştırma sonucu:

Aceleye gerek yok iyice araştırın en iyisini yapın.Acele işe şeytan karışır.
Şimdi sana kesin nasıl yapacan diyen felan olursa aldırma onları :)

cebrail68 link=topic=72853.msg847071#msg847071 date=1392415568' Alıntı:
Aceleye gerek yok iyice araştırın en iyisini yapın.Acele işe şeytan karışır.
Şimdi sana kesin nasıl yapacan diyen felan olursa aldırma onları :)
tamam aldırmam :D zaten yapılacak şey fotograflarda belli

Bilader Kutlucanı ara. Ferruh ustaya ulaşmak istiyorum de. Yahut elimde bir 106s var onu şöyle şöyle yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz gibilerinden bir soruver. Sana en iyi yardımı yapacaklardır. Bir tarihi yeniden yapılandırmak istiyorsun bundan güzeli varmı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...