Erkunt Traktör ile ilgili kötü bir video

Ynt: Erkunt Traktör ile ilgili kötü bir video

koparanlı 80.4 servet link=topic=72917.msg848082#msg848082 date=1392576098' Alıntı:
Olay gerçek erkunt dava açtı ve 60 bin tazminat aldı diye biliyorun erkunt rampa çıkarken el frenini çekili :)
peki adam niye böyle bişey yapmış. ??

firmayı kötülersen, ticari itibarını zedelersen açarlar davayı.
bence az bile almışlar...
bu videoyu izleyip 100 kişi Erkunt almaktan vazgeçtiyse maddi kaybı bi düşün.
bir de imaj kaybı var manevi zarar....

koparanlı 80.4 servet link=topic=72917.msg848082#msg848082 date=1392576098' Alıntı:
Olay gerçek erkunt dava açtı ve 60 bin tazminat aldı diye biliyorun erkunt rampa çıkarken el frenini çekili :)

kardeş tam anlıyamadın adamlar erkuntu kötülemek içinmi böyle bişey yapmış? adamların kafa güzel galiba :D bana öyle geldi :D

edirne22 link=topic=72917.msg848085#msg848085 date=1392576297' Alıntı:
peki adam niye böyle bişey yapmış. ??

firmayı kötülersen, ticari itibarını zedelersen açarlar davayı.
bence az bile almışlar...
bu videoyu izleyip 100 kişi Erkunt almaktan vazgeçtiyse maddi kaybı bi düşün.
bir de imaj kaybı var manevi zarar....
bencede öyle ,bayabi izlenen video ben bile 2 3 kere izledim

Valla abi bu video eski biyerde okumuştum ama hatırlamıyorum el fireni çekmese adam alırdı bişeyler çünkü erkunt rampada gtmiyo h2 ye kadar sonrada 10 da olsa 20 tonda olsa rampada h2 de gidiyor :)

koparanlı 80.4 servet link=topic=72917.msg848092#msg848092 date=1392576765' Alıntı:
Valla abi bu video eski biyerde okumuştum ama hatırlamıyorum el fireni çekmese adam alırdı bişeyler çünkü erkunt rampada gtmiyo h2 ye kadar sonrada 10 da olsa 20 tonda olsa rampada h2 de gidiyor :)
anladım sağol ahmedim:)

Yorumları yeni okudum şöyle söyleyim erkuntun reklamları biraz abartılı millet buna kanıyo alıyo sonra umdugunu bulamıyor erkuntun agırlıksız agırlıgî emsalleri traktorlerin ful agrlıklı haliyle aynı kiloda bu yüzden motoru ufak geliyor...Önemli degil yusuf abi derine girersem atarlar ansızın içeri :)

adam biraz hakılı erkuntun ranpası kötü dier emsal traktörlere göre bizim köyde 70 m var ben gold la 1.5 la çıkıyorum aynı yükde bana yetişemiyor oda 1.5 ile geliyor ama geride kalıyor boğuluyor ciğer yok motorda birde zaten kendini ağır yükde ağır olunca boğulma oluyor aynı şey çiftdede geçerli patinaj pek yapmıyor ama ağırlığındna geride kalıyor bu ölçüyü tam oturmadı hala erkuntun tek avantaji çekişmede birinci çıkıyor