ERKUNT CEVAP HIZIDE

erkunt 80 lüx sahibiym bundan 5ay önce senromeç arızası nedeniyle bi sorun yaşadım neyse yeni sistem taktıkustadan eve geldim mibzeri taktım hadi tarlaya bu sfer debriyaj ayırmadı kız-*sw hadi yine ustaya pim mi sıyırmış nemiş yapıldı yapılalı 55 saaat çalıştı bugün yine ayırmamaya başladı deli oldum eve geldim motor düzensiz çalışmaya başladı baktım mazot pompasıda kaput kontak açık vızıldamıyo pompaya tıklayınca vızıldıyo motor pompa çalışmadan nasıl çalışıyo onuda anlamış digilim ya cçr-*-s ben bu sinirle erkunta yagdım estim bi mail attım .sonuç mu..... 3dakka olmadan fabrikadan bi müdür aradı benimgarantim 5 ay önce bitti ÖNEMLİ beni dinledi işim acil ise fabrikadan işimin görülmesi için ttraktör göndermeyi teklif etti istemedim sorunumun çözümü için servisi yönlendirecegini söyledi yine olmazsa fabrikadan servis servis gönderecegini söyledi valla ne yalan söleyim yazdıgım mail için utandım bi yandanda gururlandım : ' (türkiyede 3dakkada soruna müdahale eden firma varsa söyleyin erkunt olsun bu saatten sora çamurdan olsun yani insallah sorunum en kısa sürede çözüme kavuşur bu sfer ben müdürü teşekkür için ararım

Ynt: ERKUNT CEVAP HIZIDE

Sorununuz için geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda halledilir, erkunt traktöründe böyle davranışı gerçekten çok iyi olmuş, artık öyle traktörü sat yüzünü görme devri bitti, böyle şeyleri hep çiftçi hakkını aradıkça yapıyorlar, bize düşen hakkımızı son kuruşa kadar aramak, çiftçi=cahil düşüncesini ortadan kaldırmak.

Ynt: ERKUNT CEVAP HIZIDE

geçmiş olsun dostum.bazen böyle teknik arızalar geldimi ard arda geliyor..kul yapısı sonuçta marka ayırt etmeksizin her markada olur..önemli olan sorununun kaile alınması ve malının arkasında durulması buda erkunt ta var şimdiye kadar izlenimlerin arasında..