aksaray tarım fuarı

Ynt: aksaray tarım fuarı

atila link=topic=73004.msg849981#msg849981 date=1392874209' Alıntı:
fuara katılacak arkadaşlarla bigün belirleyelim hep beraber gezelim

Mart başı itibarı ile Aksaray`da olacağım için, bana uyar.
Organizasyonu üstlenecek genç forumculara duyurulur?
atilla abi/amca ben aksarayda okuyorum,sınav dönemine denk gelebilir o yüzden üstlenmek istemedim ama ben üstlenebilirim beraber buluşup fuarı gezeriz

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=73004.msg850289#msg850289 date=1392925299' Alıntı:
ALO biri nevşehir mi dedi.Canı gönülden gelmeyi istiyorumda cöö-*s enson fuara giderken trafik kazası yapmıştık.Fuar konusunu duyunca aklıma kaza geliyor.
abi kaza ve kaderin önüne geçilmez :) buluşup hep beraber gidebiliriz

bızde gelırızz aksaraylı olarak ama biz yeri pek çıkaramadık ama olsun o gün yaklaşınca organızasyon daha ıyı yapılır bellı bı yer buluşma yerı secılır çevre illerden gelen arkadaşlarla bulusulur bırlıkte gezer birde yemek yenecek yer ayarlanır iyi bi fuar organızasyonu yapılabılır inş katılacak kişi sayısıs belirlenıp ve bi gün secmek lazım

GENCUS link=topic=73004.msg851972#msg851972 date=1393180705' Alıntı:
bızde gelırızz aksaraylı olarak ama biz yeri pek çıkaramadık ama olsun o gün yaklaşınca organızasyon daha ıyı yapılır bellı bı yer buluşma yerı secılır çevre illerden gelen arkadaşlarla bulusulur bırlıkte gezer birde yemek yenecek yer ayarlanır iyi bi fuar organızasyonu yapılabılır inş katılacak kişi sayısıs belirlenıp ve bi gün secmek lazım
aynen herkesin buluşmadan haberi olursa güzel bi organizasyon yapılıp buluşulabilir.

şuana kadar 5 kişi yorum yaptı sayı artar inşallah :)