mf 3075 le cifte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: mf 3075 le cifte

Bunlar foruma vız gelir tırıs gider, gereği yapılması gerek 70-66 yada çiftçeker taktırmıştı bi arkadaş, gölge güneşin olduğu taraftaydı 10 liraya takmıştı %3 daha fazla dönüyordu önler, çok gerçekçiydi ama güneşi hesaba katamadı :)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73028.msg850713#msg850713 date=1393007041' Alıntı:
bi konu kilitleme olmasın bence ..
gereği neyse o yapılmalı barışım.ahmet ben neden kendimi bu olayı yapacak duruma getiremiyorum biliyormusun ..
çünkü hepinizi karşılıklı değil umarsızca ve sorumlulukla sevip değer veriyorum.
bu kadarına pes yani.

Haklısın Yusuf abi ama bizim kaybedeceğimiz hiç bir şey olmaz aksine tecrübe kazanmış oluyoruz ben öyle bakıyorum olaya.

neyi ispatlamanın çabasıdır bu ya?? tümosan diyorsun zırt altından bu üye çıkıyor babası yaşındakilere bilader,kardeş gibi sıfatlarla sesleniyor uyarıyorlar hiç gocunmuyor aynen devam ediyor utanmadan forum üyelerinden birinin videosunu kendi videosu gibi kakalıyor... pes vallahi billahi pes.. durun bakalım daha neler göreceğiz :S :S

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73028.msg850713#msg850713 date=1393007041' Alıntı:
bi konu kilitleme olmasın bence ..
gereği neyse o yapılmalı barışım.ahmet ben neden kendimi bu olayı yapacak duruma getiremiyorum biliyormusun ..
çünkü hepinizi karşılıklı değil umarsızca ve sorumlulukla sevip değer veriyorum.
bu kadarına pes yani.
gereğinin yapılmasını zaten belirrtim abi bide üstüne bu konu kilitlensin bence

ÇeLişki_37 link=topic=73028.msg850725#msg850725 date=1393007422' Alıntı:
Bunlar foruma vız gelir tırıs gider, gereği yapılması gerek 70-66 yada çiftçeker taktırmıştı bi arkadaş, gölge güneşin olduğu taraftaydı 10 liraya takmıştı %3 daha fazla dönüyordu önler, çok gerçekçiydi ama güneşi hesaba katamadı :)
bak onu kaçırmışım ben mereak ettim valla :))

beyler hepınızden boyle bır olay ıcın ozur dılerım lakın bız boyle bır vıdeo cektık ama arkadasımın telefonun cozunurlugu ınanın o kadar kotuydu kı yayınlamaya utandık oda dedı olm youtubeden bı video at dedi bende ona uyarak öle yaptım herkesden ozur dılerım zaten video ceken abıylede konustuk bır sorun yok ama boyle bir çift surumu oldu bu deıldi. dogrudur yınede herkesden ozur dılıyorum yasıma verın

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73028.msg850702#msg850702 date=1393006590' Alıntı:
la ben o teşekküre basan elimin içine mıçayım ne saf adamım ...
biz nereye düştük bura neresi yaww
bu sitenin içine sızan 3-5 tane uyduruk nick var bi katamadılar burayı...
paralel yapımısınız olum sizzzzz..
ne yapmaya çalışıyorsunuz ...
yarın benim faceden resmimi alıp aileniz diyede tanıtırsınız siz emek hırsızları ..

kaybolun gidin bozmayın ağzımızın tadını haydeeeeeeee
abi ınan öle deıl yaaa ...

kubilay07 link=topic=73028.msg850731#msg850731 date=1393007511' Alıntı:
neyi ispatlamanın çabasıdır bu ya?? tümosan diyorsun zırt altından bu üye çıkıyor babası yaşındakilere bilader,kardeş gibi sıfatlarla sesleniyor uyarıyorlar hiç gocunmuyor aynen devam ediyor utanmadan forum üyelerinden birinin videosunu kendi videosu gibi kakalıyor... pes vallahi billahi pes.. durun bakalım daha neler göreceğiz :S :S
koş koşa selam ..

tamam yaşına verdik.
burada binlerce arkadaşın abin var seni seviyordukta ..
ama sana yapsak aynı şeyi belkide bizim kadar sakin olmazdın ..
siz bizim geleceğimiz olan gençlerimizsiniz ..
ne olur ölümüne dosdoğru olun sonrada gelin bizden canımızı isteyin..
böyle olaylarda bizim sizden umduğumuz hayaller suya düştümü üzülüyoruz..
mevlam anlını,bahtını açık etsin

jrkeag3 link=topic=73028.msg850968#msg850968 date=1393016827' Alıntı:
: ' ( : ' ( Abi tesekkurlerde . Sende Cok sert aşağılamışşsın : ' ( : ' (

Ne yani ayakta alkislamasi mi gerekirdi genç olmak sana boyle bir hak mi veriyor ?

burada yasi bizden 3 kat büyük insanlarla konuşuyoruz kardeş,blader vs. Diye hitap ediyorsun biz 1 isek onlar 3 bunu unutma!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...