Burtarım Fuarı Fendt Standı

Burtarım fuarunda ilgi yoğun olan standlardan biri de fendt di fakat çok dar alanda kurulmuş standı sıkış tepiş değil de bi case ih kadar geniş bir alanda olmasını dilerdim neyse az laf çok iş diyorum ....(ayrıca 209 ile ilgilendiğim için diğer modellerin pek resmini çekmedim)

Ynt: Burtarım Fuarı Fendt Standı

Eline sağlık Deniz abi.Güzel paylaşım.Stand yeri küçük deildir motorlar-marka dünya devi ya sana stand küçük gibi gelmiştir.Nasıl memnun kaldın mı 209 dan?Sizinki gelince onun da resimlerini bekliyoruz.+ rep

marksman link=topic=8208.msg86394#msg86394 date=1224435771' Alıntı:
Eline sağlık Deniz abi.Güzel paylaşım.Stand yeri küçük deildir motorlar-marka dünya devi ya sana stand küçük gibi gelmiştir.Nasıl memnun kaldın mı 209 dan?Sizinki de yakında gelir heralde onun da resimlerini bekliyoruz.+ rep
Evet haklısın eren ama bence traktörler sıkış tepiş olmamalıydı mesela beni en çok büyüleyen case nin standı oldu adamlar sınava ii çalışmış fendt ise çok özensizdi fuardan ziyade araba pazarı gibiydi stand.Yani şöyle anlatıyım ben 209 un sağ tarafını göremedim çünkü yer eksikliğinden duvara sıfırlamışlar ...Fendt in standını bir dünya devine yakışır bi şekilde görmek isterdim emin ol eren landininin standı daha büyüktü :D

atilla link=topic=8208.msg86395#msg86395 date=1224435940' Alıntı:
sağ yandaki ..kepçe joistiği mi...
evet abi kepçe joystck i benim en çok hoşuma giden se o oldu nedense çok ergonomik ufacık cep herkülüne yakışıyor biraz da kabin geniş olsa ...

dennizs link=topic=8208.msg86397#msg86397 date=1224436027' Alıntı:
evet abi kepçe joystck i benim en çok hoşuma giden se o oldu nedense çok ergonomik ufacık cep herkülüne yakışıyor biraz da kabin geniş olsa ...
standartlarına göre normal kardeşim...joistiği zeytin işinde kullanma imkanınız varmı ...pancar olsa yükleme için .....

atilla link=topic=8208.msg86398#msg86398 date=1224436201' Alıntı:
standartlarına göre normal kardeşim...joistiği zeytin işinde kullanma imkanınız varmı ...pancar olsa yükleme için .....
bizim kabin zaten resimdeki gibi olmuyacak abi daha geniş kabin seçeneği var onu seçtik on kepçe işini zeytinyağı fabrikasında zeytinin piranasını yani posasını yüklemek için kullanmayı düşünüyoruz

Güzel paylaşım Deniz. Bu vitesleri pek anlayamadım. 25-30-40 ne oluyor? Geniş kabinli almaklada iyi yapmışınız. Yoksam bu resimdeki kabin çok dar. Bana bu kabinde fenalık gelir diye tahmin ediyorum...:D

Onu bende çok merak ettim ne olduğunu görevliler pek ilgilenmedikleri için soramadım zaten bütün traktörlerin kapıları kilitliydi ben gittim görevliyi buldum öyle kapıyı açtırdım dedim ya fendt çok özensizdi bu konuda çalışmaları gerekiyor diye düşünüyorum ve o vites açıklamasını konu hakkında bilgisi olan abilerimden kardeşlerimden arkadaşlarımdan bekliyorum...

alipasalierkan link=topic=8208.msg86565#msg86565 date=1224452637' Alıntı:
Güzel paylaşım Deniz. Bu vitesleri pek anlayamadım. 25-30-40 ne oluyor? Geniş kabinli almaklada iyi yapmışınız. Yoksam bu resimdeki kabin çok dar. Bana bu kabinde fenalık gelir diye tahmin ediyorum...:D

Erkan seni Claas tan başkası paklamaz şahsi fikrim o ferahlığı başka bir makinada bulamazsın

Ben fuardaydım. Fendt görevlileride alanın darlığından şikayetciydi. Yer istemelerine rağmen alamamışlar. Hatta bir çok firma dışarda katılmak zorunda kalmış.

dennizs link=topic=8208.msg86396#msg86396 date=1224435966' Alıntı:
Evet haklısın eren ama bence traktörler sıkış tepiş olmamalıydı mesela beni en çok büyüleyen case nin standı oldu adamlar sınava ii çalışmış fendt ise çok özensizdi fuardan ziyade araba pazarı gibiydi stand.Yani şöyle anlatıyım ben 209 un sağ tarafını göremedim çünkü yer eksikliğinden duvara sıfırlamışlar ...Fendt in standını bir dünya devine yakışır bi şekilde görmek isterdim emin ol eren landininin standı daha büyüktü :D
Haklısınız kardeş Bende aynı durumdan şikayetçiyim Birde Fendt ' lerin kapılarınıaçık bıraksalar daha iyi olurdu diye düşünüyorum