Ares ile Ayçiçeği Yeri Hazırlığı..

Ynt: Ares ile Ayçiçeği Yeri Hazırlığı..

ertac sahin link=topic=73139.msg852435#msg852435 date=1393261728' Alıntı:
claas a bınen berk mendıl ıle cekım yapıyor
55 e lastık alamayan ertac gopro ıle gezıyor :D adaletın bumu dunya :D

Ertaç abi öyle deme hakkını veriyosun ya. Senin gibi zor yaparız biz. Burada amacım sadece iki elimi serbest bırakmaktı :D Ama gopro da çok pahalı be abi:D 350-400 liraya Next marka kameralar var. Onlara bakmıştım bi ara da. Belki. Bi bilgin var mı onlar hakkında?

Arkadaşlar çok pahalı traktörler değil bunlar. 98 model 398 ' in üzeine 30 lira verip almıştık Ares ' i. Sadece insanlara yabancı geldiği için çekiniyorlar. Babalarınıza sorun,ya da kendinize sorun. Elektronik kontrollü traktörler hakkında ne düşünyorsunuz. Çoğumuz çekiniriz. Arıza yapar. Çok yakar. Şoförlere verirsek bozarlar vs vs. Bence Tümosan veya Erkunt,yerli üreticilerimiz biraz da bu yüzden böyle çalışmalar yapıyorlar. Düğmeli traktör yapsa satışları düşecek diye korkuyorlar bence. Millet çekinecek.

Keşke sevgili distribütörümüz(!) Enka biraz daha çalışma yapsa da milletin bi haberi, bi fikri olsa bu traktörler hakkında. Piyasada Ares veya Arion az zaten. Olanlar da çok ikinci ele düşmüyor. Millet motordan memnun.Niye satsın ki :D İnşallah Ares ' i büyütmek kısmet olursa sizlerden birine verebiliriz.

Teşekkürler herkese.

Güzel paylaşım Berk. Arkadaşların dediği gibi dolu dolu bir paylaşım olmuş. Anlatımlarda süper. Tarlaya gidesim geldi vallah. Bu sene okuldan hiç ARES ' le tarlaya gidemedim. Bayadır özlem çekiyorum. En son Haşmet ' i ilk aldığımızda tarla sürdümdü. Ondan da pek birşey anlamamıştım. Yazında staj mtaj işleri olacak gibi. Geçen yaz kurak gittiğine yazın iş yapamadıktı. Okul zamanına denk geldiydi. Bu sene stajdan vakit bulsam ve kurakta gitmezse yazın giderim inşallah...:)

Paylaşım için teşekkürler. Ayrıntılar içinde eline sağlık. Class Güzel makine. Kim ne derse desin adamlar yapıyo. :) Kolay gelsin.

Eline ağzına sağlık Berk ;) Bende telefonu şu vakumlu tutuculara koyup öyle video çekiyordum ama bu yöntemde güzelmiş ;) Claas a zaten birşey söylemeye gerek yok kaliteli makina ama Türkiye genelinde fazla servis ağı bayisi vs bulunmadığı için pek satılmıyor. Yemi traktör alırken AXOS lara bakmıştım baya niyetliydik ama servisi parça burda biraz sıkıntılı o yüzden kaldı.