%50 Hibe ile traktör alabileceğimizi söylemişlerdi.

Arkadaşlar bir kaç hafta kurs almıştık ve kurs bittikten sonra %50 hibe ile traktör alabileceğimizi söylemişlerdi. Kurs bittikten sonra sorduk hibe ne oldu diye. Hibenin Sivas ' ta verilmeyeceğini söylediler. Arkadaşlar hibe ile traktör alan oldu mu neden Sivas ' a hibe vermediler bilginiz var mı?

Ynt: Hibel ile traktör dağıtacaklarını söylemişlerdi.

Bizim buralardada hiç Hibe ile Traktör verileceği duyulmadı :S Hep o taraflarda mı oluyor yoksa bizim mi haberimiz yok :S Eğer buralardada varsa hibe ile traktör almak için nereye başvurmamız lazım

Ynt: %50 Hibe ile traktör alabileceğimizi söylemişlerdi.

bizim buralarda da öyle bişey yok olsa zaten ilk önce başvuracaklardan birisi ben olurdum hiçte duymadım...
bu hibeli traktör de şartlar nedir biri cevaplayabilirmi..

MasseyFerguson 265 link=topic=73146.msg852415#msg852415 date=1393260499' Alıntı:
Bizim buralardada hiç Hibe ile Traktör verileceği duyulmadı :S Hep o taraflarda mı oluyor yoksa bizim mi haberimiz yok :S Eğer buralardada varsa hibe ile traktör almak için nereye başvurmamız lazım

abi bizim bi akraba var onla beraber halletmiştik ilçe tarımda çalışıyordu. kurs felan verdiler bi kaç hafta sınava girdik 2 kere sınavı geçtim kurs bittikten sonra akrabaya sordum hibe ne zaman verilecek diye sivasa veilmeyeceğini söyledi.

steyr5454 link=topic=73146.msg852422#msg852422 date=1393260916' Alıntı:
bizim buralarda da öyle bişey yok olsa zaten ilk önce başvuracaklardan birisi ben olurdum hiçte duymadım...
bu hibeli traktör de şartlar nedir biri cevaplayabilirmi..

abi ilçe tarım müdürlüğüyle konuşursan seni daha iyi bilgilendireceklerdi benimde çok bilgim yok sadece kursa gittik 2 tane sınavı var geçtim ama şansıma sivasa verilmeyecekis maalesef

servetim link=topic=73146.msg852445#msg852445 date=1393262388' Alıntı:
biz basvurduk bayii kesin diyor ama 1 aya belli olur herhalde

İnşallah abi bize verilmedi size verirler.

Kırsal kalkınmayı destekleme kurumu (tkdk) bu dönem yani 12. çağrı döneminde hibe traktör işini askıya aldı desteklemekte olduğu 42 ilin tamamında traktör işini kaldırmış bulunmaktadır ilerki çağrı dönemlerinde olur yada olmaz bilinmiyor

Ağır Abi link=topic=73146.msg852478#msg852478 date=1393264188' Alıntı:
Kırsal kalkınmayı destekleme kurumu (tkdk) bu dönem yani 12. çağrı döneminde hibe traktör işini askıya aldı desteklemekte olduğu 42 ilin tamamında traktör işini kaldırmış bulunmaktadır ilerki çağrı dönemlerinde olur yada olmaz bilinmiyor

saol abi keşke kaldırılmasaydı bütün çiftçiler yarı fiyatına traktör alacaktı.