Dik Rotovatör (toprak mikseri) Öncesi - Sonrası (Resimli Anlatım)

Ynt: Tarlanın mikserden önce ve sonraki halini gösteren bikaç resim

Bu Mikser Rototiller Tarzı Aletlerin Toprağı Un Gibi Çıkarmasını Çok Seviyorum :)
Her Zaman Derim, Rototillerin İşçiliği Başkadır...
Güzel Paylaşım Kolay Gelsin Abi ;)

omerfarukkoc link=topic=73157.msg852659#msg852659 date=1393273333' Alıntı:
Bu Mikser Rototiller Tarzı Aletlerin Toprağı Un Gibi Çıkarmasını Çok Seviyorum :)
Her Zaman Derim, Rototillerin İşçiliği Başkadır...
Güzel Paylaşım Kolay Gelsin Abi ;)
teşekkür ederim.işçiliği güzel ama makınalar bıraz pahalı

gerçekden güzel bi alet kesekleri un gibi yapıyor ama bizim burda bi ziraat mühendisi bu kadar toz yapmayın tarlayı demişti önermem diyodu ama neden bilmiyorum biz çok fazla toz yapmıyoruz.
anayurtlu link=topic=73157.msg852667#msg852667 date=1393273685' Alıntı:
Un eler gibi elemiş kurak zamanda bulunmaz nimet ;)

Ortak alalım mı volkan ??
tümosancıyla ortak alın Barış abi Volkan abinin haşmete kalırsanız küçük makina almak zorunda kalırsınız :D

arapörenli link=topic=73157.msg852664#msg852664 date=1393273486' Alıntı:
sagolasın.evet işçilik güzel.benim bütün tarlalarım hazır sadece yagmur beklıyorum güzel bı yagmur yagsa hemen ekicem ama yagmuyor
pulluk sürümünden sonra bunun la giriyorsun anlaşılan ..
peki bu alet ne kadar derinlikte iş görüyor acaba

KamilAydın link=topic=73157.msg852677#msg852677 date=1393274075' Alıntı:
gerçekden güzel bi alet kesekleri un gibi yapıyor ama bizim burda bi ziraat mühendisi bu kadar toz yapmayın tarlayı demişti önermem diyodu ama neden bilmiyorum biz çok fazla toz yapmıyoruz. tümosancıyla ortak alın Barış abi Volkan abinin haşmete kalırsanız küçük makina almak zorunda kalırsınız :D
tümosancıyla ortak alırsak tek kullanımlık olur :D 2 günde perte çıkartır makinayı. volkanla ortak alırsak hem haşmete küçük alınır kobutaya da tam olur ;)

Güzael paylaşım. Tarlayı çok güzel yapmış. Bende bir ara çok istedim alalım diye. Kombine yapacaktım. Ama patronlar almadı. Şimdi buralarda da moda olmaya başladı. Belki ileride eserse alırlar...:D