Massey ferguson cuların tarlaya gıtmeyı dusundugu an ve tarladakı yasadıkları an

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Massey ferguson cuların tarlaya gıtmeyı dusundugu an ve tarladakı yasadıkları an

BİZİM KÖYDE 135 LİK FERGUSON VARDI ÖNCEDEN TARLAYA TIRMIK VURURKEN GÖMÜLMÜŞ KALMIŞ MOTORLA ÇEKTİK TE ÇIKTI KURU TARLADA

Ynt: Massey ferguson cuların tarlaya gıtmeyı dusundugu an ve tarladakı yasadıkları an

SALİH29 link=topic=73165.msg853038#msg853038 date=1393331952' Alıntı:
BİZİM KÖYDE 135 LİK FERGUSON VARDI ÖNCEDEN TARLAYA TIRMIK VURURKEN GÖMÜLMÜŞ KALMIŞ MOTORLA ÇEKTİK TE ÇIKTI KURU TARLADA
zuha-*-s ;D zuha-*-s bır mf klasıği ;D zuha-*-s bir sanıye bır video eklıyecegım bu konuyla ilgili zuha-*-s ;D

video mu kaldırdım yorumunla beraber , sana burda benim videomu paylaşma hakkını kim verdi , veya kötüleme hakkını.

Simdi ole bir baslik koymussunki sanki tek batan mf bende ayni bu sekil bir foto yapsan hos olurmu tepki cekersin tamam mf batinaji cok ama bu kadarda deyil

Biz mf mizle mutluyuz huzurluyuz arkadaşlar kimsenin motoruna laf etmedik bizimkinede edilsin istemeyiz...

mf_3105 link=topic=73165.msg853342#msg853342 date=1393356961' Alıntı:
Biz mf mizle mutluyuz huzurluyuz arkadaşlar kimsenin motoruna laf etmedik bizimkinede edilsin istemeyiz...
adam hakı :)

kardeşim senin paylaştığın konular ve yaptığın yorumlardan tümosannn nickli üye aklıma geliyor belkide bana öyle geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...