Trakkulubu ios ve android platformlarında görmek istermisiniz

S.a değerli forum sakinleri son günlerde forumda değişik projeler üretiliyor benimde bi fikrim var çoğumuz akıllı telefon kullanıyodur sitemizi bir uygulama halinede getirerek ios ve android platformları için yazabilirmiyiz acaba böylelikle ceplerden daha kolay ulaşım sağlanmış olur bu işlerle uğraşan arkadaşlarımız vardır onlarında yardımıyla böyle bir çalışma yapabilirmiyiz sitemizin reklamı içinde çok iyi olur düşünceleriniz nelerdir

Ynt: Trakkulubu ios ve android platformlarında görmek istermisiniz

Zaten Abi Böyle Bir Şey Mevcut.. Ama Google Play da Gözükmüyor.. Sadece Google Playdan Veya İOS Tan Tapatalk Uygulamasını İndirip Trakkülübe Ordan Girerseniz Daha Kolay Ve Hızlı Olmakta.. ;)

Bunu bende dusumdum hatta siz benden once dawrandinz bu kesinlikle getekli bn surekli ceptn giriyorum ayrica tapatalk indirdim verimli degil o bi nevi internet arayici gibi bisey bizim istedimz ise orn: face uygulamasi sahibinden.com uygulamasi gibi bisey istiyorz yetkililer bi calisma yaparsa cok memnn olurum tessekrler

tt555 link=topic=73221.msg853807#msg853807 date=1393430292' Alıntı:
Bunu bende dusumdum hatta siz benden once dawrandinz bu kesinlikle getekli bn surekli ceptn giriyorum ayrica tapatalk indirdim verimli degil o bi nevi internet arayici gibi bisey bizim istedimz ise orn: face uygulamasi sahibinden.com uygulamasi gibi bisey istiyorz yetkililer bi calisma yaparsa cok memnn olurum tessekrler
Evet Haklısınız.. Ama Tapatalkta O Sahibinden.com Uygulamalarına Baya Benzetilmiş Gibi.. Tarayıcıya Oranla Daha Hızlı Ve Kolay.. :)

bilal tıraşçı link=topic=73221.msg853812#msg853812 date=1393430622' Alıntı:
Evet Haklısınız.. Ama Tapatalkta O Sahibinden.com Uygulamalarına Baya Benzetilmiş Gibi.. Tarayıcıya Oranla Daha Hızlı Ve Kolay.. :)
Adaş dogru diyon da bn daha teknik olsun istiyorm i android markette cok satar eminin

bunu şu yazılım mağazalardaki yazılım firmalarına bildirelim yaparlar kesin..
zaten akşama kadar saçmalık yazıyorlar bari adam gibi bişey çıkar.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73221.msg853904#msg853904 date=1393437198' Alıntı:
Aynn oyle sacma uygulamalar var ki orn sinek kovucu bi seye yaradida yok ha kız-*sw

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73221.msg853904#msg853904 date=1393437198' Alıntı:
evet yusuf sana katılıyorum hiç olmazsa adam akıllı bi uygulama olur

Benim sıkıntım çogu konuyu kaçrıyorum göremiyorum cevap yazamayınca sanki başkasına yazıyo ayrımcılık anladnz siz o yüzden elimden geldigince herkeze yazıyorum konusunu gözdn kaçrdıgm varsa aflarına sıgnıyorum.

koparanlı 80.4 servet link=topic=73221.msg853967#msg853967 date=1393440032' Alıntı:
Benim sıkıntım çogu konuyu kaçrıyorum göremiyorum cevap yazamayınca sanki başkasına yazıyo ayrımcılık anladnz siz o yüzden elimden geldigince herkeze yazıyorum konusunu gözdn kaçrdıgm varsa aflarına sıgnıyorum.
ben pc başında kaçırıyom..
sen tlf de gene benden iyi takip ediyorsun ahmet. :)