Enteresan bir zetor ???facia(Burtarım)

Öncelikle en boş stand zetorun standıydı diyebilirim kendileri çalıp kendileri oynuyordu bende pek merak etmediğim için hiç foto çekmedim taa ki fuar bahçesinde alttaki traktörü (!) görünce ... Traktör gibi değil gibi enteresan bir yapısı var neden mi kabin devasa gövde de devasa çok geniş ama ön tekerlekler el arabası tekerleği gibi önceleri yanlışlıkla üretilmiştir falan diye düşündüm daha sonra böyle bişey neden fuara getirsinler sanırım satmaya çalışıyorlar diye düşündüm.Acaba bunu çizen tasarımcı sonradan baktımı bu traktöre ....

Ynt: Enteresan bir zetor ???facia(Burtarım)

atilla link=topic=8224.msg86475#msg86475 date=1224444040' Alıntı:
zetor çeklerin gururu .... dizel kalitesini takdir ederim....
makinesine birşey diyemem abi de bence göze de hitab etmesi gerekir diye düşünüyorum ayrıca bana göre aerodinemiği de iyi olmuyan bir makine çekişinin de olucağını sanmıyorum

ÖNCELİKLE PAYLAŞIM İÇİN SAOL.. ZETOR 'UN 6421 4X2 MODELI GERCEKTEN GÖZE PEK HOŞ GÖZUKMUYOR. AMA GUCÜNE GELİNCE DİL UZATTIRMAM ÇORUMDA BAŞKA TRAKTÖRDE GUÇ OLARAK TANINMAZ BUNU KAFADAN SOYLEMIYORUM CIFCILERIN DEMO SURUMU ICIN 11 MARKA TRAKTORU YANI CORUM BAYIILERINI BIR KOYE TOPLADILAR VE DENEME SURUSLERI YAPTILAR VIDEOSUDA VAR KANITLI BISEY...
1346103_661_1196345848181-zetor_neuscorrectie_380x285_1.jpg

zetorproxima6421-1.jpg

stan bostu dıyen arkadaslar var. fakat zetorun ıcerıkı (kapalı yerıne sıgmayan 1 ader traktöru dısarıya cemıslerdır ıcerıdekı sıtanlarını gormedınız galıba?

sezer_19 link=topic=8224.msg108470#msg108470 date=1229168144' Alıntı:
stan bostu dıyen arkadaslar var. fakat zetorun ıcerıkı (kapalı yerıne sıgmayan 1 ader traktöru dısarıya cemıslerdır ıcerıdekı sıtanlarını gormedınız galıba?
arkadaşım fuarda dışarı park edilen makine şunu anlatır bende burdayım yani yer sorunu olarak değil ayrıca stand boştu derken traktör anlamında boş değildi kimsenin ilgisi yok anlamında söyledim

massey285s link=topic=8224.msg119527#msg119527 date=1230140955' Alıntı:
cok ilgin bir traktör ama bahce icin tasarlanmistir
bu traktörü bahçeye sokarsan mesela zeytiliğe ilk ağaç dönüşünde kabinin camını kırarsın hadi kıramadın mı en iyi ihtimal takla atarsın bu traktör bahçeye girmez kalıp büyük fakat gücü?