Tümosan 8075 pulluk seçimi acıl yardım

Tümosan 8075 pulluk secımı

• Kullanılan toplam oy
    110
Ynt: Tümosan 8075 pulluk seçimi acıl yardım

toprağım traktörün hayırlı olsun... sana yardımcı olabilmemiz için önce traktörün 4x4 mü yoksa 4x2 mi onu söylemelisin sonra emsal traktörlerden bide örnek verirsen mesela bizim orada tümo 8085 e 4 14 pulluk ideal sizin oraya göre sende bi örnek ver buradaki insanlar pulluk konusunda nokta atışı yapmanı sağlarlar :) anlş-*s

4/12 veya 4/13 Toprağın yapısına göre seçim yapabilirsin, birde arka tekerlek iz genişliğini göz önünde bulundurursan daha doğru seçim yapmış olursunuz. Kolay gelsin

İlk önce hepınızden teşekkür ederim traktörüm 4x4 8075 2013 model 100 saatte ünlü nun bayısıne sorduk 4 13 numara düz pulluk ağır gelır dıye korkuyoruz bızım burda case jx 75 max pro var 2013 model ünlü nun 4lü 12 numara tam otomotık helozon yaylı rampada boğuluyo diyo satıcılar da otomotik pulluklar düzlere göre daha ağır ondan olabılır dıyo

kardesim öncelikle hayırlı uğurlu olsun.bizde de 8075 4x4 var 5 li 12 li aldık ova toprağında büyük dağlık hafif toprakta normal geliyor tavsiyem 4 lü 14(140 cm yer sürer) alpler pimsiz standart pulluk olur. tabi sizin oraları nasıl bilemem. çevrende vardır mutlaka birilerinden rica et dene bakalım. ama 4x4 çeker diye büyük pulluğa aldanma traktörün aşınma ve yakıt konusunu iyi ayarla traktörünü yorma.