ZETOR 8441 PROXİMA

RÖMOK TAKILI OLANLAR KENDİ TRAKTÖRUM. *098*- *098*- *098*- *098*- *098*-
*098*-
grnt034cq4.jpg
*098*-
*098*-
grnt033jk5.jpg
*098*-

*098*-
grnt070gs4.jpg
*098*-
*098*-
grnt072qa1.jpg
*098*-

Ynt: ZETOR 8441 PROXİMA

çek cumhuriyerınde üretilmekte ve amarikan PATENTLİ ' DİR HTC Holdink şirketler toplulugu olan zetor 1964 traktor üretmekte Fakat turkıye pazrına 2006 yılında gırmıstır bu tarktor 82 hp ' dır turbo ve hava kompurosoru stardant olarak en ufak modelındenen buyuk modelıne kadar bulunmaktadır. uzerındekı tum parcalar zetorun kendı fabrikasında uretılmektedır on dıngıl ıtalyada antonio carraro dur tek olarak akusunden tutta motoruna kadar zetorun kendı uretımıdr turkıye ' de fazla bıır pazar bulunmamaktadır fakat polonya yunanıstan vs ulkelerde mf nasıl bıızım buralarda bazar payına sahıpse buyuk olcude zetorda oyledırr.. mf nın pazar payı tartısılır durumda ama suanda...

kesinlikle haklısınız keske fıyatlar yarı yarı olsa çifcimiz yeni traktör sahib olup daha az borclansa bankalara... faiyatların duşmesini bende canı gönülde isterim sonucda satışlarım artar urune olan talap artar..Fakat bize bir liste geliyor örnek veriyorum 6441 zetor 45.000tl bunu bu fiyattan fazlaya vermen imkansız bunu kendi kar payından düşürerek vere bilirsin ancak çorum-amasya bölge bayi olarakda bu konuda duyarlı olarak fiyatlarda esneklik sagladık zman zaman ama soyledıgım gıbı gonul ısterkı yarı yarıya dussun fıyatlar...
tarktörün üretim maliyeti çek cumhiriyetinden TÜRKİYE ' ye nakliyesi falandi fıstıkdı derken fiyatlar yükseliyor...
fiyatlara baktıgımda yerli traktörlerdede yüksek arada fazla bir fark yok 3-4 bin tl gibi..

arkadaslar 2006 yılından zetor 7441 proxıma kullanıyorum.Bundan önce fiat ve newholland kullanıyordum.Bir çiftci arkadasın tavsiyesi üzerine zetor aldım ve gayet mennunum.72 hp olmasına rağmen 80 hp traktörlerden daha iyi çekmekte ve daha az yakıt tüketmektedir.Sorularınız ve merak ettikleriniz varsa cevap vermekten memnuniyet duyarım...İZmitli.

Nevşehirde bir galeri 1 8441 alana 1 küçük traktör hediye kampanyası yapmış Sezer arkadaş bu nasıldır acep