Erkunt Haşmet 110 Yardım

İyi akşamlar arkadaşlar erkunt haşmet 110 aldık.Traktör hakkında hiç bir bilgim yok New holland td110 a case 110a tümosan 105 e göre nasıl herkte.Traktörün kronik hatası varmı simdiden tesekkürler.

Ynt: Erkunt Haşmet 110 Yardım

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)
saydığın traktörlere göre eksiği yok fazlası vardır bence.
Erkunt ZF hi-lo 16+16 buçuklu şanzuman bu hp traktörde verimi iyi zaten kullanan arkadaşlarda yazacaklardır zaten bu konuda birde power suttle olsa tamam.
CNH Grubuna göre eksiği power şatıl onlara göre Erkuntun artıları yüksek hidrolik kapasitesi 4 kademe kuyruk mili ve diğer donanımların kompresör vs donanımları yerli üretimi dahil eden firma Erkunt *098*-

kepirli_ercan link=topic=73403.msg856697#msg856697 date=1393789202' Alıntı:
Hayırlı olsun güle güle kullanın :)
saydığın traktörlere göre eksiği yok fazlası vardır bence.
Erkunt ZF hi-lo 16+16 buçuklu şanzuman bu hp traktörde verimi iyi zaten kullanan arkadaşlarda yazacaklardır zaten bu konuda birde power suttle olsa tamam.
CNH Grubuna göre eksiği power şatıl onlara göre Erkuntun artıları yüksek hidrolik kapasitesi 4 kademe kuyruk mili ve diğer donanımların kompresör vs donanımları yerli üretimi dahil eden firma Erkunt *098*-
teşekkür ederim volkanın konusunu incelerken gördüm turbo sıkıntısı varmı genelindemi böyle bir sorun var yoksa volkan istisnamı

lemismus66 link=topic=73403.msg856703#msg856703 date=1393789481' Alıntı:
teşekkür ederim volkanın konusunu incelerken gördüm turbo sıkıntısı varmı genelindemi böyle bir sorun var yoksa volkan istisnamı
bizim turboda arıza yokmuş ben ondan şüphelenmiştim fakat arıza pompadaymış pompa ayarlandı şimdi çekişi gayet iyi,
Kronik arıza olarak hepsinde yok ama bizimkinde duman çok :) onuda bi görüşcez bakalım yetkililerle

Birde iç dizaynı iyi değil erkuntun elektrohidrolik panel var motorda, eski kollu modellerin kalıbını hiç bozmadan kol yerine panel koymuşlar olmamış o bunu bikaç yerde dile getirdim, müşteri görüşlerine önem veriyolarsa iç tasarımı düzenlemeleri gerekir diye umuyorum :)

hayırlısı olsun güle güle kullanın kronik sorunu demiyelimde genelinde pompa sorunu var yakıt yüksekliği ve çeki düşüklüğü gördüğünüz gibi servis ile görüşüp pompa ayarı yaptırın