Supaflo G2...

Ynt: Supaflo G2...

kardeş bu çok güzel bir makinaymış. şimdilik canlısını görmek mümkün değil gibi görünüyor. bu atomizörler benim işim çok uğraştım ömrüm bunlarla geçti. makina eski olduğu zaman adamı çıldırtır.

dogannnn link=topic=73443.msg857411#msg857411 date=1393873947' Alıntı:
kardeş bu çok güzel bir makinaymış. şimdilik canlısını görmek mümkün değil gibi görünüyor. bu atomizörler benim işim çok uğraştım ömrüm bunlarla geçti. makina eski olduğu zaman adamı çıldırtır.

aynen doğan abi makina süper ötesi video paylaşılalı 3 yıl olmuş daha türkiyeye uğramış değil :) biz yine P186 holsanın neyi var diye diye devam edeceğiz anlaşılan :)

ama şu anda holsanın o pampası üzerine pompa yok. şimdilik sıkıntısız makinalar arasında holsan başlardadır. son makinamız holsan. ya sana şu çeki demirini soracaktım. bunu ters çevirince yerine takılmıyor?

dogannnn link=topic=73443.msg857438#msg857438 date=1393875110' Alıntı:
ama şu anda holsanın o pampası üzerine pompa yok. şimdilik sıkıntısız makinalar arasında holsan başlardadır. son makinamız holsan. ya sana şu çeki demirini soracaktım. bunu ters çevirince yerine takılmıyor?

ben pistonlu pompalara bir türlü ısınamadım abi ya debileri yüksek olsa da arıza açtığında masrafının mebranlılara göre fazla olacağını düşünüyorum...

kurt ağzı çeki demiri ters çevirince takılmıyor abi mflerdeki gibi düz değil eğimli olduğundan yerine denk gelmiyor fabrikadan geldiği gibi kullanacaksın mecbur :)

ben kurtağzı çekisini komple söktüm hem demirini hemde onu arkaya tutturan pimli tablayı yerine pehlivan çekiyi taktım tek dingilli römork anca öyle denk geliyor :)