Gübre denemeye gönüllü arkadaşlar aranıyor

Yeni üretilmiş bir sıvı gübre için gönüllü deneme yapabilecek titiz arkadaşlar aranmaktadır.

1. Gübre tamamen ücretisiz verilecektir (ücret üründen ciddi fark alınması durumunda alınacaktır.)

2. Gübre 50 veya 60 dekarlık tek parça tarlası olan arkadaşlara verilecektir.

3. Gübrenin farkının net ortaya çıkması için tarlanın sadece yarısına uygulanacak ve biçim ayrı ayrı yapılacaktır.

4. Gübre ot ilacı atıldıktan 15 gün sonra holder ile uygulanacaktır.

5. KONYA civarında bu işi titizlikle yapacak arkadaşlar özelden mesaj atsın.

Ynt: Gübre denemeye gönüllü arkadaşlar aranıyor

Kesinlikle garanti veriyorum bunu.Bnde çiftçiyim aralıkta ilk uygulamayı kendi tarlamda yaptım herhangi bir zarar olmadı.
henüz çok erken olmasına rağmen az da olsa bi yeşillk farkı var üründe.Bnde merakla nisanı bekliyorum.

özelden tam yerinizi ve tel numaranızı atabilirsiniz

Öyle kendin değil resmi sözleşme veya senet tarzı bir garanti demek istiyor arkadaş kendin garanti versen ne olur daha somut açıklamak gerek bu konuyu

REBEL22 link=topic=73525.msg858961#msg858961 date=1394055968' Alıntı:
Öyle kendin değil resmi sözleşme veya senet tarzı bir garanti demek istiyor arkadaş kendin garanti versen ne olur daha somut açıklamak gerek bu konuyu
Aynı şekilde katılıyorum bu tarz bir garanti olduktan sonra ben de talip olurum.

sahin aga link=topic=73525.msg858949#msg858949 date=1394054883' Alıntı:
Yeni üretilmiş bir sıvı gübre için gönüllü deneme yapabilecek titiz arkadaşlar aranmaktadır.

1. Gübre tamamen ücretisiz verilecektir (ücret üründen ciddi fark alınması durumunda alınacaktır.)

2. Gübre 50 veya 60 dekarlık tek parça tarlası olan arkadaşlara verilecektir.

3. Gübrenin farkının net ortaya çıkması için tarlanın sadece yarısına uygulanacak ve biçim ayrı ayrı yapılacaktır.

4. Gübre ot ilacı atıldıktan 15 gün sonra holder ile uygulanacaktır.

5. KONYA civarında bu işi titizlikle yapacak arkadaşlar özelden mesaj atsın.
Burada verimde ciddi fark olursa ücret alınacaktır diyor. Fakat yarardan çok zararı olursa ozamanda sizin Zararı karşılamanız gerekir bence. anlş-*s

zaten bu sene sıkıntılı.50 dönüm yerede zarar verirsek olmaz.ama şu olur.bi belge imzalanır.yapacağımız yeri gösteririz..biçerkende yanımız da olursunuz.dediğiniz gibi aşırı bi verim olursa zaten hakkınızı alırsınız.ama zarar görürsek zararını ödersiniz.ok derseniz evrak düzenleriz olur biter.

Şimdi bir kaç soru sormak istiyorum...
1- Gübreniz sıvı demişsiniz, bunun analiz sonuçları nelerdir?
2- Ham madde kaynağınız nelerdir?
3- Hangi ürünlerde dekara kaç cc gerekiyor?
4- Gübreyi hangi koşullarda üretiyorsunuz?
5- Bir ürünü denemek için 50-60 dekar yerlerde deneme olmaz. Eğer kontrollü seçilimli deney yapacaksanız bunlar şeritlerle belirlenir, 5 veya 10 dekar olmak üzere şeritle çevrelenir.
6- Deneme sonuçları gözle görülme ile olmaz. Bir bakarsın buğday boy yapmış ve sert bi rüzgarda yatmış. Ve taneyi dolduramamış....

Bir sürü prosedürü var. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

doganbey1 link=topic=73525.msg859046#msg859046 date=1394062292' Alıntı:
Şimdi bir kaç soru sormak istiyorum...
1- Gübreniz sıvı demişsiniz, bunun analiz sonuçları nelerdir?
2- Ham madde kaynağınız nelerdir?
3- Hangi ürünlerde dekara kaç cc gerekiyor?
4- Gübreyi hangi koşullarda üretiyorsunuz?
5- Bir ürünü denemek için 50-60 dekar yerlerde deneme olmaz. Eğer kontrollü seçilimli deney yapacaksanız bunlar şeritlerle belirlenir, 5 veya 10 dekar olmak üzere şeritle çevrelenir.
6- Deneme sonuçları gözle görülme ile olmaz. Bir bakarsın buğday boy yapmış ve sert bi rüzgarda yatmış. Ve taneyi dolduramamış....

Bir sürü prosedürü var. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

Bu soruları hesaba katmamış gübreci arkadaş. Arazi..