Traktör arabası için lastik ?

Arabama yeri geldiğinde 7 ton buğday yüklüyorum sizce hangi marka , kaç kat almalıyım. Birde fiyatlarını bildikleriniz varsa yazarsanız sevinirim (arabam 16 canttır.)
teşekkürler.

Ynt: Traktör arabası için lastik ?

bence ne marka alırsan al ama 10 kattan aşağısını alma derim. nede olsa yük taşıyacak ve arazide gezecek. yerel gazetelerde gözüme ilişmişti ithal olanlarda var.
ha bir de dikkat et yatık lastik olmasın yani yeni üretilmiş olsun yanaklarında ne zaman üretildiği yazılmış olması gerekiyor.

bu işlerde genelde pancar koop.ta ne marka varsa onu tercih etmek durumunda kalıyorum.petlas ve goodyear var orada da. Römorklarda bağzen tırnakları bitik hafif kamyon ve otobüs lastikleri de görüyorum.

lastikçilerde çıkma cargo lastikleri bulunur.aramak lazım.

benim römorkta 1992 de takılan 10 kat googyear lastik hala kullanılmakta.5-6 yıldır pancar ekmediğimden sadece buğday,balya,slaj vs.taşıyor.

MasseyFerguson 265 link=topic=73537.msg860050#msg860050 date=1394191813' Alıntı:
Biz PETLAS ın 14 kat olanını aldık
http://www.petlas.com.tr/tr/lastik.php?id=30

Şundan 5-6 sene oldu araba 6 ton yükle çalışıyor bayada yol kat etti daha ne bi yarık nede çizik var. Tavsiye ederim yalnız 14 kat alın bidaha arkanıza bakmazsınız

900-16 lastiğin tanesi o fiyattır.çifti değildir.