TRAKKULÜP ÜN EVLENECEK YAŞTA OLANLARI...!!!!

Ynt: TRAKKULÜP ÜN EVLENECEK YAŞTA OLANLARI...!!!!

ibrahim_11 link=topic=73547.msg859316#msg859316 date=1394122514' Alıntı:
arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar yaklaşık 5 senedir trakkulüp e üyeyim ve üyelerimizden hiç biride evleniyorum diye ileti göndermedi son 5 yıl içinde hiç evlenen üyemiz olmadımı yani malum çiftçiyiz ve köyde yaşıyoruz son 5 senedir bizim köyde köye kız vermemeye başladılar evlenenler hep dışarı gitmek zorunda kaldı ve ben çiftçilik hayatını ve köyümü çok sevdiğim için köyde kaldım köyde durumum allaha şükür iyi ve çiftçilikte lazım olan her alet makina ekipman hepsi var 2 senedirde çiftçiliğe yaptım masrafları peşin olarak yapyorum köyde 2 tanede evimiz var ailem 3 kişiyiz ben babam annem babam emekli 66 yaşında şuan bütün işler benim üzerimde yaşım 26 ve haeln bekarım şuana kadarda söz nışan hiç olmadı arkadaşlarım hepsi evlendi dışarı gitti benden 3 yaş küçükler bile evlendi benim size sorum şu sizin köylerde durumlar nasıl ve benim yaşımda bekar olan üyelerimiz vardır busenede bekar kaldık çünkü işler başlıyor yavaş yavaş seneye köyü bırakıp şehiremi gitsem yada köyde durup vardır bi kısmetimiz diye beklesemmi yorumlarınız için teşekürler değerli trakkulüp dostlarım
aynen öyle aynısı nin tıpkısi hatta fazlası var bizim buralarda da 8-10senedir köye kız vermezler artı şehirde durduğun zaman da evin olacak araban olacak vs. Vs. Işte

BOZKURT07 link=topic=73547.msg859342#msg859342 date=1394123752' Alıntı:
21/06/2014 3gün 3 geçe tüm Trakkulp davetlidir düğünüme..hemde köy düğünü güçç*-*

trakkulüp olarak oraya çökeceğiz abi ;D ;D şeyde vamı?? :D iç-*-* iç-*-*

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73547.msg859346#msg859346 date=1394123890' Alıntı:
orkestra var orkestra var haydi beleş müzik haydi ... :)
yeterki evlenin kurumuş üyelere beleş müzzzik haydiiiii alk-*s ;D

kurumuş üye ne yaw abi ;D ;D

ibrahim_11 link=topic=73547.msg859316#msg859316 date=1394122514' Alıntı:
arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar yaklaşık 5 senedir trakkulüp e üyeyim ve üyelerimizden hiç biride evleniyorum diye ileti göndermedi son 5 yıl içinde hiç evlenen üyemiz olmadımı yani malum çiftçiyiz ve köyde yaşıyoruz son 5 senedir bizim köyde köye kız vermemeye başladılar evlenenler hep dışarı gitmek zorunda kaldı ve ben çiftçilik hayatını ve köyümü çok sevdiğim için köyde kaldım köyde durumum allaha şükür iyi ve çiftçilikte lazım olan her alet makina ekipman hepsi var 2 senedirde çiftçiliğe yaptım masrafları peşin olarak yapyorum köyde 2 tanede evimiz var ailem 3 kişiyiz ben babam annem babam emekli 66 yaşında şuan bütün işler benim üzerimde yaşım 26 ve haeln bekarım şuana kadarda söz nışan hiç olmadı arkadaşlarım hepsi evlendi dışarı gitti benden 3 yaş küçükler bile evlendi benim size sorum şu sizin köylerde durumlar nasıl ve benim yaşımda bekar olan üyelerimiz vardır busenede bekar kaldık çünkü işler başlıyor yavaş yavaş seneye köyü bırakıp şehiremi gitsem yada köyde durup vardır bi kısmetimiz diye beklesemmi yorumlarınız için teşekürler değerli trakkulüp dostlarım
Abi öncelikle konu icin sagol cok farkli ama konusulmasi gereken bisey olmus ayni sey bizm koydede durum ayni kizlar koyden kimseyi almiyo malum koyde hayat zor kadin icin ama carsi da sabah herife bi kahvalti ver eyi kotu kapidan getti mi herif aksama kdar avarasn aksam da gelir bi yemek yer yorgunlktan cekyata dolasr kalir herifin hic bi angaryasi olmz gel keyfim gel ayni bende sen gibi koyu terketmedim koyde yasiyorm gitmeyide dusunmuyorm 4 yildr konustum biri var sadece köyde oturuyorm diye ailesi vermiyo kizla arami acmaya calisiyolar baya baya da basardilar gibi bilmiyorm ama kizlar koyde oturmuyo isterse carsida bodrum katinda otursn razilar yani

Aklımdan böyle bi konu açmak geliyodu evlnecekler konu açıp davet etse diye :) Artık köy dedimi millet kız vermiyo_Okul işi olmasa ne kadar erken o kadar iyi deden 14 yaşnda evlenmiş torununun torununu gördü 80 yaşında.Diger dedem 30 yaşnda evlenmiş torunun dügününü görmdn 70 yaşnda vefat etti.Ne kadar erken o kadar iyi abi bizim köy merkezdn iyi ama iş kız vermeye gelince yok diyolar.

BOZKURT07 link=topic=73547.msg859357#msg859357 date=1394124179' Alıntı:
dana kavurma sınırsız ama şeyi ben şeyetmemm:)

onu şeyederiz kolay o şey ;) bide halayda çekecezmi??? ;D ;D

Düğün Dernek Filmi Sivas Halayı :

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73547.msg859352#msg859352 date=1394124060' Alıntı:
;Dyani evlenme zamanını geçirmiş kubi:)
suludan kuruya döner yaaa hani anlarsın ya şeyyyyy:)

zuha-*-s tamam abi fazla zorlama forum olarak banı yiyecez hökümetten zuha-*-s

kubilay07 link=topic=73547.msg859360#msg859360 date=1394124291' Alıntı:
onu şeyederiz kolay o şey ;) bide halayda çekecezmi??? ;D ;D

Düğün Dernek Filmi Sivas Halayı :

kavınvalide Erzurumlu Dadaş halayın kıralını çekeriz Kubilayy hemi Yusuf abide gelir onunla şey edersiniiz.

zuha-*-s tamam abi fazla zorlama forum olarak banı yiyecez hökümetten zuha-*-s

ibrahim_11 link=topic=73547.msg859355#msg859355 date=1394124159' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s bizim köyde sabaha kadar çanlı müzik her türlü içiki veriyolar iç-*-* iç-*-*

iç-*-* o zaman iç-*-*

ibrahim_11 link=topic=73547.msg859365#msg859365 date=1394124449' Alıntı:
kubi senin düğün nezaman önce senikini yapıcaz bu gidişle ;D

yok ya ben biraz daha idare ederim eşin dostun düğünleriyle daha erken hele yaş 25 diyelim bi :) hem daha aday adayı işini şeyetmedik :D

İbrahim daha 26 yaşındasın evlenme konusu açıyorsun peki biz 32 dedik sesimiz çıkmıyor aday yok hadi onu geçtim.Demişsin ki köyde mi beklesem.Ben şehirde yaşıyorum köyleri kuruttum.Şehir zaten kurudu.Artık çevre illere açılıyorum orasıda olmazsa son çare yurt dışı.Yaşayan yaramı deştin resmen hemde benim mod. olduğum bölümde illa kilitlettireceksin konuyu yani :D :D :D

kubilay07 link=topic=73547.msg859372#msg859372 date=1394124663' Alıntı:
iç-*-* o zaman iç-*-*

yok ya ben biraz daha idare ederim eşin dostun düğünleriyle daha erken hele yaş 25 diyelim bi :) hem daha aday adayı işini şeyetmedik :D
bizimde yok aday adayı daha beklemedeyiz gecen birine teklif ettim kabul etmedi : ' ( iç-*-* iç-*-*