PÜLVERIZATÖR HAKKINDA....

Arkadaslar pülverızatör alacagim için konular arasında ınceleme yaptım. Fakat açıklayıcı bir konu bulamadım. Buna nazaran bende sizlerin bilgilerıne dayanarak seçım yapmaya karar verdim.
Başlıklar halıne getirelim ve deginmediğim yerler varsa siz tamamlayın.
-Hangi markalar kaliteli ve uzun ömürlü,
- Yedek parçası yaygın olanlar hangıleri,
-Kaliteli ve homojen dagılımı yapan ve memelerden eşit su mıktarını topraga akseden makınalar hangılerı,
-Pompa kaç mebranlı olmali,
-Memeler ne sıklıkta olmalı ve hangi marka tercih edilmelı,
-Son olarakta litre, genişlik, kol liftlerı önemlı mi? Arazıye kullanılacak alana göre degişir ama bunlar benim aklıma gelenler. Yorumlar sizin teşekkürler. :)

Ynt: PÜLVERIZATÖR HAKKINDA....

Hüseyin kardeşim, piyasada en çok parlayan var, kol uzunluğu 15 metreyi aşmasa iyi olur mukavemet çok azalıyor çünkü. Pirinç meme standarttır, 3 lü meme biraz maliyeti attırır. Pompa olarak en çok 100 ' lük ya da 120 ' lik pompa işini çok rahat görür. Traktörün büyükse 800 lt lik al çok rahat edersin. Pompa ve kumanda Annovi marka italyan malı olsun.

Ynt: PÜLVERIZATÖR HAKKINDA....

ydincbayram link=topic=73590.msg860353#msg860353 date=1394219840' Alıntı:
Hüseyin kardeşim, piyasada en çok parlayan var, kol uzunluğu 15 metreyi aşmasa iyi olur mukavemet çok azalıyor çünkü. Pirinç meme standarttır, 3 lü meme biraz maliyeti attırır. Pompa olarak en çok 100 ' lük ya da 120 ' lik pompa işini çok rahat görür. Traktörün büyükse 800 lt lik al çok rahat edersin. Pompa ve kumanda Annovi marka italyan malı olsun.
Teşekkürler Yakup abi dediklerini göz önünde bulundurarak seçim yapacağim.