nh verip tümosan almak

selam arkadaşlar amcamın 1998 model nh l95 tek çeker traktörü var bunun yerine tümosan almak mantıklımı kendisinde claas axos 330 ve ls u60 var l95 güzel traktör ama tek çeker olduğu için bazı işleri yapamıyor tümosan servisi bir usta var sürekli tümosan verelim diye kıvratıyor l95 verip tümosan almak mantıklımı cevaplarınızı bekliyoz

Ynt: nh verip tümosan almak

İthal NH tan Tümosan a geçmek , keskin bir geçiş olur diye düşünüyorum , kalite bakımından.
Lakin alacak kimsenin ekonomisi , kullanacağı alanlar gibi durumları göz önünde bulundurmak lazım diye düşünüyorum.
Herkezin bütçesi kendine.

L 95 gibi tarktörden sonra Tümosan ' a bindiğin zaman büyük bir hataya düştüğünü anlarsın ama iş işten geçmiş olabilir, eğer traktörünün gideri iyiyse hiç değişme ufak tefek toparla bin derim, yoksa tercihini yine nh den yana kullan derim, bunları bi 8195 kullanıcısı olarak söylüyorum tercih senin

umit.durak.35 link=topic=73630.msg937257#msg937257 date=1416388362' Alıntı:
Beş para etmez bir marka yazıklar olsun verdigim her kuruşa yerli traktör paramız ülkemizde kalsın diye aldıgım maxsima 9115 sıfır traktörde onlarca sorun cıktı kimse ilgilenmiyor kimseye ulaşamıyorum.bunların işi traktörü satana kadar sattıktan sonra kimse ilgilenmiyor.sakın ha sakın bizim düştügümüz hataya düşmeyin yerli malı milliyetçiligi yapmayın gidin johndeere alın massey ferguson alın ama kesinlikle tümosana yanaşmayın beş para etmez traktörleri. Sıfır aldım şimdiden gönlüm geçti
Foruma hos geldiniz. Onunuze gelen her tumosanla ilgili konuya su ana kadar 5 adet ayni iletiyi kopyala yapistir yapmak sorununuzu cozmez. Burada tumosani kotulemek de sorununuzu cozmez. Lutfen ayni iletiyi yazmaktan vazgecin.

umit.durak.35 link=topic=73630.msg937257#msg937257 date=1416388362' Alıntı:
Beş para etmez bir marka yazıklar olsun verdigim her kuruşa yerli traktör paramız ülkemizde kalsın diye aldıgım maxsima 9115 sıfır traktörde onlarca sorun cıktı kimse ilgilenmiyor kimseye ulaşamıyorum.bunların işi traktörü satana kadar sattıktan sonra kimse ilgilenmiyor.sakın ha sakın bizim düştügümüz hataya düşmeyin yerli malı milliyetçiligi yapmayın gidin johndeere alın massey ferguson alın ama kesinlikle tümosana yanaşmayın beş para etmez traktörleri. Sıfır aldım şimdiden gönlüm geçti

iyi bi avukat bul derim.. geçmiş olsun.. gerçekten zor bi durum.. bi çuval para verip böyle olması..

umit.durak.35 link=topic=73630.msg937267#msg937267 date=1416389334' Alıntı:
İşinize gelmedi sanırım ben bu lanet olası tümosana para dökmüşüm kimse ilgilenmiyor servis rezil
ne alakası var neden bahsediyorsun tümosan babamızın malı değil. .. burada herkes kullanıcı. ..