2006 model same explorer 95t

arkadaşlar bayide 43 bin tl ye 2006 model 3800 saatte same explorer 95t var(sonradan kabinli)
şimdi sormak istediğim ben hayatımda same yle ilk defa tanışıyorum bu traktörü kullanan var mı çevrenizde nasıl bi traktördür kullananlar memnunmudur ...
ve en önemli soru tavsiye edermisiniz...şimdiden teşekkürler...

Ynt: 2006 model same explorer 95t

Pazarlık yaptınmı arkadaşım?
Birde sahibinden ve intenetteki diğer satış sitelerını takıp et 2006 model cok eskı bırde baskı balata ve saatı ne durumda orjınal saatımı onlar hakkında bılgı edın..
Powerlı buçuklumu onları bır yazsana?

samecionur17 link=topic=73660.msg861936#msg861936 date=1394392706' Alıntı:
Pazarlık yaptınmı arkadaşım?
Birde sahibinden ve intenetteki diğer satış sitelerını takıp et 2006 model cok eskı bırde baskı balata ve saatı ne durumda orjınal saatımı onlar hakkında bılgı edın..
Powerlı buçuklumu onları bır yazsana?
pazarlık yapmadık...3800 saatte yazıyor ama lastikler yarıdan fazla gitmiş sahibinden .coma baktım kabinli 46 45 isteyenler var genellikle balıkesir tekirdağ edirne taraflarında var...buçuklu olması lazım ama yarın tekrar bi sorayım...
asıl sorum bu traktörden kullanan var mı ve memnun mu...

Ben 9 sene boyunca 90 top modelini kullandım.Tabi her motorun bır omru var şimdi bılemıyorum ki o motor ne şekılde kullanıldı saatı cekıldımı gerı çeltıkte falan kullanıldısa alınmaz.Biz 9 sene arıza yaptırmadan lastıklerını degıstırmeden kullandık ve sattık.
Yakıt konusunda emsallerinden az yakıcaktır.Benim motorumda oyleydı ama 6-7 seneden sonra yakıtında artma oldu.

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-tarim-makineleri-traktor-2006-same-explorer-85t-4x4-kabinli-italyan-case-ih-ciftciler-de-155812947/detay dorudur arkadaşım bu motoru bir incele ince lastik takımlarını bılmıyorum ama 95 lıkten az yakıcaktır ben bunun uzerınde cok durmuştum ve ıncelemıstım.Bır pazarlık yap cok güzel bır motor bu bak 2 ıncı el alıcaksan senın takımlarını bılmıyorum bırde nerde cıftcılık yapıorsun kardesım?

samecionur17 link=topic=73660.msg861978#msg861978 date=1394396677' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-tarim-makineleri-traktor-2006-same-explorer-85t-4x4-kabinli-italyan-case-ih-ciftciler-de-155812947/detay dorudur arkadaşım bu motoru bir incele ince lastik takımlarını bılmıyorum ama 95 lıkten az yakıcaktır ben bunun uzerınde cok durmuştum ve ıncelemıstım.Bır pazarlık yap cok güzel bır motor bu bak 2 ıncı el alıcaksan senın takımlarını bılmıyorum bırde nerde cıftcılık yapıorsun kardesım?
elazığda çiftçilik yapıyorum...gösterdiğin ilanda traktör balıkesir plakalı çeltikte çalışmıştır kesin...

Ben konuşmuştum onlarla bu arkadaşlar case bayı sakaryada takasa almışlar bu motoru bende gelıboluluyum sakarya karatasları devreye sokmuştum gıdıp motoru gormuslerdı motoru begendıler ve bana bayağı bır ındırım yaptırtmışlardı.Tavsıye edılmıstı motor takımların nasıl kı arkadaşım bılmıyorum senın takımları ceker gıbı me geliyor bu motor 95 lıktende yüzde 10-15 tasarruf sağlarsın bence

samecionur17 link=topic=73660.msg861985#msg861985 date=1394397271' Alıntı:
Ben konuşmuştum onlarla bu arkadaşlar case bayı sakaryada takasa almışlar bu motoru bende gelıboluluyum sakarya karatasları devreye sokmuştum gıdıp motoru gormuslerdı motoru begendıler ve bana bayağı bır ındırım yaptırtmışlardı.Tavsıye edılmıstı motor takımların nasıl kı arkadaşım bılmıyorum senın takımları ceker gıbı me geliyor bu motor 95 lıktende yüzde 10-15 tasarruf sağlarsın bence
aslında birader işin açıkçası doğruyu söylemek gerekirse pulluk goble işlerinde çalışmayacak taş toplama makinası takılacak senin göstermiş olduğun traktör taş toplamayı çeker ...sen sorduğunda en son kaça düştü...

Bak kardesım bu motoru kaçırma o zmn kendı paranla alıcaksan.Kredı falan kullanmıcaksan bılıyorsun kredıde yas faktörü var faız oranları hesaplanırken.Senın gobleyı falan her turlu ceker tas toplar kırar cok cefakar motordur sen bu motoru kullanırsın zaten her ıste yakıttada cok iyi emsallerine gore bu kadar deyım 36-37 arası verırler tahmınım.Bence bu fırsatı kaçırma o motor bayağı ıyımıs ole demıslerdı bana cunku 85 lık motor az degıldır kardesım senın pulluguda devırır bu tavda vıtes olarakta ıyıdır bulursun çekmek ıcın vıtesını yoldada serıdır 5 vites başka motor aramassın gibime geliyor.

8 sene oldu sameyle tanışalı aynı modelin 75 liğini kullanıyorum 2006 model (75 t) o kadar hor kullandığımız halde daha anahtar değmedi eğer motor temizse hiç kaçırma derim emsallarine göre az yakacaktır parçası biraz pahalıdır ama parça sıkıntısı çekmezsin artık lojistik gelişti