erkunt 58 e nasıldır acaba??

Ynt: erkunt 58 e nasıldır acaba??

birdönem bu trakör ilk üretildigi günlerde sitede epey hararetli tartışmalar olmuştu ve birkaç konu açılmıştı
sitede bulabilirsin konuları kardeş

hatta geçenlerde birtane ilan vardı sahibindne.comda yani ikinci ele düşmüş artık

YAVUZ_13 link=topic=73667.msg865809#msg865809 date=1394813779' Alıntı:
birdönem bu trakör ilk üretildigi günlerde sitede epey hararetli tartışmalar olmuştu ve birkaç konu açılmıştı
sitede bulabilirsin konuları kardeş

hatta geçenlerde birtane ilan vardı sahibindne.comda yani ikinci ele düşmüş artık
evet konuları araştırdım fakat kullanıcı yorumları olmadıgı için beni pek tatmin etmedi açıkçası.ben daha çok kullanan kişilerin yorumlarını bekliyordum ama galiba pek alıp kullanan yok gibi..bizde mi uzak dursak ne???

barış pala link=topic=73667.msg865934#msg865934 date=1394825340' Alıntı:
evet konuları araştırdım fakat kullanıcı yorumları olmadıgı için beni pek tatmin etmedi açıkçası.ben daha çok kullanan kişilerin yorumlarını bekliyordum ama galiba pek alıp kullanan yok gibi..bizde mi uzak dursak ne???
sanrımseninde dedigin gibi sitede pek alan olmadı olsa görürdük
şimdi sana al desem yada alma desem yada seni etkilesem vebal altına girerim buyüzden alıp almayacagına karışamam olaki ben al desem ve alsan ve trakörü ilk begenmedinde ilk aklına ben gelirim rahmet okursun bana :)
buyüzden hiçbir marka model de kimseye al veya lma demem elimden geldi kadar :)

barış pala link=topic=73667.msg865934#msg865934 date=1394825340' Alıntı:
yok kardeşim haşa asla öyle birşey yapmam senin fikrin bana nacizhane degerlendirmem için aksine önemli..ne demişler akıl akıldan üstündür:))

valla usta ben ikitane videosunu izeldim tt 65 çekiyordu hoşuma giden yanı levyeli olması eyer izlediğim videolarda hile yoksa güzel motor gibi gözüküyor piyasada pek tutulmadı fiyatıda uygun aslında ufak işler için ideal olabilir

zehriduman link=topic=73667.msg865975#msg865975 date=1394829083' Alıntı:
valla usta ben ikitane videosunu izeldim tt 65 çekiyordu hoşuma giden yanı levyeli olması eyer izlediğim videolarda hile yoksa güzel motor gibi gözüküyor piyasada pek tutulmadı fiyatıda uygun aslında ufak işler için ideal olabilir
parasına göre ve özellik olarak iyi ama bide kullanan yorumu alabilseydik...

barış pala link=topic=73667.msg865978#msg865978 date=1394829343' Alıntı:
parasına göre ve özellik olarak iyi ama bide kullanan yorumu alabilseydik...
forumda pek kulanan yok ama e serisi olanlara sor bize göre daha iyi bilgi verirler bir ara bir kanppanyası vardı çekilişle 5 tane bu traktörlerde dağıtıyorlardı bence bunu alacağına 55 lik alsan daha iyi deyilmi en azında piyasası en çok belli bunların ve oturmuş durumda

zehriduman link=topic=73667.msg865980#msg865980 date=1394829567' Alıntı:
forumda pek kulanan yok ama e serisi olanlara sor bize göre daha iyi bilgi verirler bir ara bir kanppanyası vardı çekilişle 5 tane bu traktörlerde dağıtıyorlardı bence bunu alacağına 55 lik alsan daha iyi deyilmi en azında piyasası en çok belli bunların ve oturmuş durumda
kendimce araştrma yaptı 55 ten her konuda üstün sadece üzerindeki solaris motoru var zaten ara işlerinde kullanmayı düşünüyoruz..

ben denizli fuarında ciddi ciddi düşünmüştüm almayı ama sonradan vazgeçtim... fiyatı iyi... sürüngen vitesli idi levyeside vardı... bizim aşa köylerden alanlar olmuş ama arazide daha görmedik...

tavaslı_okan link=topic=73667.msg868562#msg868562 date=1395252413' Alıntı:
ben denizli fuarında ciddi ciddi düşünmüştüm almayı ama sonradan vazgeçtim... fiyatı iyi... sürüngen vitesli idi levyeside vardı... bizim aşa köylerden alanlar olmuş ama arazide daha görmedik...

fuarada bizimkilerde pazarlıgı biitirip alma aşamasına geldiler ama öyle kaldı onlarda karamsar kaldı yani!!!