Valtra A95 aldım.

2012 model Valtra a95 aldım.Pulluk,çizel,kazayak önerisi nedir?Toprağımız sert değil,orta karar...Traktörün zayıf yönleri var mıdır?Bu modellerinde kamera /ekran var mıdır?Benimkinde yok..Soradan takılır mı?Hidrolik debisi ve kaldırma kapasitesi nsıldır?Bunları genelde kağıt üzerinde gördük ama kullanım da farkeder...resimler birkaç güne Alparslan/Konya kepçe monte edildikten sonra inşallah...

Ynt: Valtra A95 aldım.

Hayırlı olsun. Guzel seçim
artı yönleri

yakıttan çok memnun kalacaksınız
hidrolik hassasiyeti ve ayarları sınıfının en iyisi, elektro hidrolik
Ben bu ikisi için tercih ettim ve motor gücü için

eksi yönleri
kabin dar ve ergonomik değil ve ama ses yalıtımı iyi
el gazı ve pto kontrolu zor
vites geçişleri zor

Kamera bende var ve hiç bakmiyorum çok takılmayın ekipman seçimini toprak yapısına göre siz tercih edeceksiniz ben 14 numara 4 lü ünlü pulluk ve 24 disk tiller aldım

iyi günlerde Kullanın

Hayırlısı olsun. A95 ' e kadar olan Valtra ' lar Çerkezköy ' deki Hattat fabrikasında toplanıyor. Hattat aynı zamanda Hema Hidroliğin sahibi olduğundan kendi ürettiği (Valtra-Hattat) traktörlerde hidrolik aksamdan hiç kısmıyor. Oldukça kaliteli malzeme kullanıyor.

Standart hidrolikleri 3200 kg kaldırıyor. Ek pistonlular 3600 kg. Bu neredeyse tüm Hattat-Valtra serilerinde standart.

Şanzıman olarak 12-12 olan levyeli modelden mi, yoksa 16-8 olan model mi sizinki?

Bir de Autocontrol ' lü var mı? Fiyatı etkileyen faktörler bunlar çünkü.

Sisu motor olduğu için motor konusunda hiç kafan takılmasın. Minimum 10.000 saat, ortalama 15-20.000 saat ömür biçiyorlar.

Son olarak ne kadar aldınız?

Saolun hepinize teşekkür ederim.Fotolar inşallah haftasonuna kepçe takıldıktan sonra....Traktörde autocontrol ne demek bilmdiğim için birşey diyemeyeceğim .vitesi 16-8 olanı.Fiyatı 75.000 vadeli...saati 377......5li 14 numara pulluk büyük gelr mi acaba?