Trakkulüp'ün İlk Konusu, Ilk Mesajı..

Arkadaşlar günde binlerce mesaj girilen, bir o kadar da konu açılan bu Trakkulüp ' ün ilk konusunu bilen var mı?

Dün açılan site temizliği başlıklı konuya bakarken aklıma geldi. Oldukça merak ettim.

İlk konuyu kim açmış mesela?

Yada ilk iletiyi kim göndermiş, ilk iletide ne yazmış?

Çünkü malum daha ne konuşulabilecek üye, ne de konuşulan bir konu var :)

Ayrıca kaç yılında ve ve hangi tarihte açılmış?

Gerçekten merak ettim. Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Not: site kurucularının oluşturdukları konular da önemli ama buradaki asıl nokta kurucular, admin ve moderatörler dışında, bir üye tarafından açılan konudan bahsediyorum.

Ynt: Trakkulüp'ün İlk Konusu, Ilk Mesajı..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73795.msg864365#msg864365 date=1394653363' Alıntı:
bu kişinin admin mustafa olduğu kesin:)

O kesin. Ama üye ve Moderatör bazında merak ettim ben. O değil de gider bi çekişme videosu çıkar, soruyu sorduğuma pişman olurum :)

Hala tık yok. Mustafa da online oysa :)

O da bilmezse kim bilecek.

Benim tahminlerimden biri Nail Abi ' nin Kral ' la ilgili bir konu olduğu yönünde.

O yıllarda kral vardı di mi? Daha doğmamış da olabilir..

sebazios link=topic=73795.msg864400#msg864400 date=1394654210' Alıntı:
Hala tık yok. Mustafa da online oysa :)

O da bilmezse kim bilecek.

Benim tahminlerimden biri Nail Abi ' nin Kral ' la ilgili bir konu olduğu yönünde.

O yıllarda kral vardı di mi? Daha doğmamış da olabilir..
kralın genç vakti ;D 4 lü kotan kullanıyormuş.. :)

Site kuruluşu 2007 yada 2008 dir diye tahmin ediyorum.
Ondan önce FarmPhoto da takılıyorduk.
Thanks for photo , nice pictures yazıp geçiyorduk yabancıların mesajlarına.
Arada sırada kapışıyorduk , sitede bir avuç Türktük , bir türk paylaşım yapınca sarılıp öpesimiz geliyordu. :):)
Sonra duyduk burası çıkmış , çok çabuk yayıldı , bir süre hem orada hemde burada takıldık.
Sonra sermaye yurtdışına gitmesin diye , paylaşımlarımız burda kalsın diye sadece buraya takılmaya başladık.

:) ben 2007 den beri üyeyim o zamanlar yeniydi çok olmamıştı bi kısmı hala tarlaydı bilgisayarım yoktu o zamnlar fazla takılamıyodum bide askere gittik işte geldikki buralar coşmuş alk-*s alk-*s

mf_3105 link=topic=73795.msg864419#msg864419 date=1394654982' Alıntı:
:) ben 2007 den beri üyeyim o zamanlar yeniydi çok olmamıştı bi kısmı hala tarlaydı bilgisayarım yoktu o zamnlar fazla takılamıyodum bide askere gittik işte geldikki buralar coşmuş alk-*s alk-*s
yusuf bende o aralarda burayı görmüş üye olmuştum sonra uzun bi süre uğramadım ve şifreyide kul.adınıda unutmuştum..
sonra 2010 olması lazım tekrar bunu açtım...
gel görki geçen ay o ilk açtığım hesabı sitede üyelerde görüp hatırladım zorlada olsa gene girdim ama neye yarar..