6 lı çeken 70-66 :)

bu fotoyu facebookta tarım teknolojileri sayfasında buldum sakın fiatı kötülediğimi düşünmeyin ama 70-66 o pulluğu götüremez bu fotoyu paylaşan da babaeskiden belki forumda tanıyan vardır bende nadas videosunu atta görelim dedim bi daha cevap gelmedi.

Ynt: 6 lı çeken 70-66 :)

Hidrolık rahat kaldırır kendım arkasına 650 kg luk yımak pancar kepçesı ile yüklü yıgınlarda çok rahat kaldırdım ve dahasınıda kaldırır fakat çekmez. Kazayagı gıbi kullanacaksa rahat kullanır.

Sürdürülebilirlik, ekonomiklik esastır..

yani diyelimki 1 gün çekti ama 1 ay sanayide yattı veya ömrü yarı yarıya azaldı.. yada çekti ama sürüngenin sürüngeniyle.. 1 yerine 3 yaktı değer mi..

iş olsun diye iş yapmakla gerçekten iş yapmak arasında dağlar var..

ikileme sürümlerinde tiller aysan gbi ekipmanlara alternatif olarak kullanılıyordur bizim buralarda tiller vs. kullanılmadğı için biz de bu yöntemle tohum yatağı hazırlarız... üst katmanı havalandırmak için karpuz yeri hazırlarken 14 defa süreni biliyorum :)

UÖZKAN.77 link=topic=73847.msg865932#msg865932 date=1394825248' Alıntı:
Sürdürülebilirlik, ekonomiklik esastır..

yani diyelimki 1 gün çekti ama 1 ay sanayide yattı veya ömrü yarı yarıya azaldı.. yada çekti ama sürüngenin sürüngeniyle.. 1 yerine 3 yaktı değer mi..

iş olsun diye iş yapmakla gerçekten iş yapmak arasında dağlar var..

En Gerçek Yorum Bu Olmuş :)