DNS SAĞLIK HİZMETLERİ DOLANDIRICILIĞI-0212 912 1666 (SAKIN KANMAYIN)

arkadaşlar bugün üstteki numaradan aradılar ve 950 tl değerinde kredi kartımdan para çarptılar.sizde bu tuzağa düşmeyin.

olayın özü bu.(siteden alıntı).aynı bende bu tuzağa düştüm ve kart bilgilerimi paylaştım 950 tl gitti.

14 mart 2014 saat 15:25 te 0.212..912.16.66 nolu telefondan bir bayan beni aradı.dns sağlık hizmetlerinden arıyorum.mart 2013 tarihinde özel sağlık sigortası yaptırmışsınız.2400 tl borcunuz var.sözleşmeyi yenilemek istemezseniz 950 tl ödemeniz gerekiyor dedi.böyle bir imzam olmadığını söyleyince telefonda üye olmuşsunuz elimizde telefon kayıtları var yoksa sizi niçin arayalım dedi.iş adresimi detayına kadar söylüyor.tartışma çıkınca hemen tefonu kapatmaya çalıştı.terbiyesizce konuşmaya başladı.hemen bankayı aradım kart numarasını verdinizmi dedi,vermiş olsaydınız hiç bir hak iddaa edemezdiniz dedi.bende hemen hesabımı kapattırdım.118 80 aradım kime ait diye gizli görünmüyor dediler.samsun emniyet md nü aradım.şubeye gel dediler.online ihbarda bulundum.takipçiside olacağım.

http://www.ufukkaraca.com/0850-333-41-33-saglik-hizmetleri-sahtekarligi.html

Ynt: DNS SAĞLIK HİZMETLERİ DOLANDIRICILIĞI-0212 912 1666 (SAKIN KANMAYIN)

Geçmiş olsun Cihan iyice profesyonelleştiler bunlar ama sende bunların arkasını bırakma, yaptıkları yanına kar kalmaz geri alırsın inşallah paranı.

Geçmiş olsun abi. Ah bunları bi elimize geçirsek... Bilgilendirdiğin için çok sağol. Peki parayı kurtarabilme ihtimali varmı ?

ydincbayram link=topic=73908.msg865995#msg865995 date=1394831644' Alıntı:
Geçmiş olsun Cihan iyice profesyonelleştiler bunlar ama sende bunların arkasını bırakma, yaptıkları yanına kar kalmaz geri alırsın inşallah paranı.
sağol yakup abi.kartımı iptal ettirip şubeden dilekçe yazdım.inşallah alırım geri.
rocky link=topic=73908.msg865998#msg865998 date=1394831875' Alıntı:
Geçmiş olsun abi. Ah bunları bi elimize geçirsek... Bilgilendirdiğin için çok sağol. Peki parayı kurtarabilme ihtimali varmı ?
sağol fatih.tam belli değil parayı kurtarabilmem.

Geçmiş olsun Cihan.İnsanın bazen eşref saatine denk geliyor anlamıyorsun.Bu konuda yalnız değilsin.Bir keresinde de annemi dolandırdılar elektrik aparatı satıyoruz diye.Sonradan aletide göndermediler.Tüketici haklarında bir sürü evrak doldurdum da 5 ay sonra parayı zoruna geri almıştık.Sağolsun tüketici koruma derneği olmasa geri gelmezdi para.

Geçmiş olsun Cihan , bazen insan akıl tutulması yaşıyor , yıllardır kendilerini polis olarak tanıtıp arayanların olduğunu cümle alem biliyor , ama hala profosörler dahil dolandırmaya devam ediyorlar , insanın başına gelince bir şekilde saf tarafına gelip dolandırılıyoruz.
Allah hepimizi bunlardan korusun.

geçmiş olsun cihan abi umarım parayı kurtarabilirsin..

bizim ilçeyede yeni yeni dadandılar burdakilerin ar damarı iyice çatlamış kapı kapı gezip savcıyım emniyet müdürüyüm deyip kredi kartı ne var ne yok topluyorlar şimdiden dolandırılanların sayısı 150yi geçti ah banada bir gelseler sop-*-sa

İki ay önce beni de aradılar bilmem ne sağlık hizmetleri diye, güya iki yıllık çekap anlaşması yapmışız birinci yıl bedava imiş ikinci yıl para tahsilatı yapmaya kalktı ben böyle bir onay vermedim dedikçe telefonda vermişsiniz diye ısrar ediyor (zilli) daha sonra tc numaramı okuyarak sordu yarısı tutuyor yarısı yanlış, benim tc numaram bu değil deyince güncelliyelim dedi kapattı birdaha da açmadı.

Geçmiş olsun bilader, kar zarar gelip geçiciymiş, tecrübe baki kalırmış. Sana bişey olmasın. Bazen gsm kapsama alanı dışında yaşadığıma şükrediyorum.

Geçmiş olsun bilader üzüldük İnşallah alırsın geri,dolandırıcılık yapan adilerde görürler cezalarını İnşallah.