YENİ Aldığımız Case JX90 Bol,Bol Fotoğraflı :)

http://youtu.be/e0_N0dIq9Oo
http://youtu.be/hnZqCEH-Uvg Hemen hayırladık :) Traktör güzel hoşuma gitti,shuttle mevcut ama biraz sert kalkıyor motor shuttle hareketlerinde.Kabin ses yalıtımı ortalama diyebiliriz.Vitesler baya sert geldi,sanırım oda kullandıkça yumuşar.Kliması güzel çalışıyor ama klimayı açında motor çok az devir kesiyor :) Debriyaj yumuşak biraz dokun hemen kavrıyor.Genel olarak hoşuma gitti,içi ferah basık değil.Tur biraz düşük gibi geldi.Hidrolikler gayet iyi gibi,bakalım kullandıkça belli olacak.Lift-omatik mevcut.Güzel traktör sonuç olarak 95 bine göre.Kabin içi çekmiş olduğum video yu da ekledim.

Ynt: YENİ Aldığımız Case JX90 Bol,Bol Fotoğraflı :)

traktorunuz hayırlı olsun kabinleri bence çok güzel bu motorların içine pek ses almıyo içinde normal seste muzik açsan rahatlıkla duyabiliyosun ve vitesleri td ile aynı diye biliyorum vitesleride bence yumusak olur. shutle li motor kullanmadım hiç onun için shutlesini bilmem genel olarak yerli uretim bi motor için güzel motor.

ufukk link=topic=73974.msg866840#msg866840 date=1394979876' Alıntı:
Güle güle kullanın hayırlı olsun , takasa traktör verdiniz mi?
Tam olarak kaç mal oluyor?
Takasa 84 model turbo 285 massey yadigarı verecektik 20bin e saydılar.Fakat masseyde kepçe vardı pancar falan sarıyor daha motoru falan çok iyi durumda.Dedik 18 bine kepçe taktıracağımıza massey kalsın hiç olmazsa bazı işleri ona devrederiz diye düşündük vermedik 95 bine anlaştık aldık caseyi.

İyi günlerde kullan arkadaşım..Bol kazançlar sana şöyle bir tavsiyem olucak motor agır yerlerınde duz ve kumsala benziyor arka ağırlıkları bence sök hiç kullanma agır sürümlerde tek takar bır denersın motoru boşuna ağırlık cektırme tabiki bu benım fıkrım...

Horozkentli-Yasar link=topic=73974.msg866846#msg866846 date=1394980170' Alıntı:
traktorunuz hayırlı olsun kabinleri bence çok güzel bu motorların içine pek ses almıyo içinde normal seste muzik açsan rahatlıkla duyabiliyosun ve vitesleri td ile aynı diye biliyorum vitesleride bence yumusak olur. shutle li motor kullanmadım hiç onun için shutlesini bilmem genel olarak yerli uretim bi motor için güzel motor.
6460 dan inince bana sanki biraz fazla gibi geldi,ama önceden klasik kasa 90-80 tümosan vardı onunla kıyaslarsam kabin olarak case çok daha iyi tabi :)