HANGİ KÖYÜN DELİSİ

Arkadaşlar öncelikle deli lafına karşıyım ama konuyu tam olarak anlatmak baabına o kelimeyi kullanıyorum malümunuz her köyde başta ben olmak üzere çok sevilen nerde angil dangil işler var onu bulan enteresan abilerimiz veya kardeşlerimiz var sizin köyün delisi kim ve yaptığı maceralar ne mesela kimisi trakya da aslan avlamış birde anlatıyo o kadar olur bunun gibi şeyler paylaşırsanız yararlı olur birazda güleriz saygılar

Ynt: HANGİ KÖYÜN DELİSİ

Bizım köyün meşhur delısi DELI ZEYNEL. Adamın hayatı komedı tarlaya gıderken traktörle gerı gerı gider. Nedenıyse az mazot yakarmış. :) veya yolda birıni görür sardırır muhabbete traktörü tarlada unutur gelir. :)

Kemal amcamız vardı bir sabah erken hayvanlara gidiyorum, denizin kıyısında yol, balık lokantalarının yanında denizin içinde bir şey var şahilden girmiş denize Kemal amca benim Traktörde kabin var su girmez karşıya adalara gitçem demiş lokantada mozotu fazla kaçırınca, kabin kaybolmuş dalgadan bir görünüp bir kayboluyordu kabinin tavanı , arkadaşları kurtarmış.

ismail_17 link=topic=73993.msg867244#msg867244 date=1395049994' Alıntı:
Kemal amcamız vardı bir sabah erken hayvanlara gidiyorum, denizin kıyısında yol, balık lokantalarının yanında denizin içinde bir şey var şahilden girmiş denize Kemal amca benim Traktörde kabin var su girmez karşıya adalara gitçem demiş lokantada mozotu fazla kaçırınca, kabin kaybolmuş dalgadan bir görünüp bir kayboluyordu kabinin tavanı , arkadaşları kurtarmış.
mazotu fena almış

Abi bizim köyde bir adam var ineğinin anlatıyor adam öyle bi anlatıyorki abi dediği şu benim bi inek var aha şu traktör(valtra a95) kadar diyor. :)
adamın biri daha var abi dediki ben traktörle hep hızlı gidiyom çünkü gideceğim yere daha çabuk varıyorum böylece az mazot harcıyom dedi adam :) :) :)