ARKADAŞLAR AĞIR TİP 15 Lİ TİLLER ALDIM

S.a evet arkadaşlar bugün ağır tip 15 li tiller aldım pancar koop.tan makineyi sanayiye indirdim arkasına 3 sıra tırmık yaptırcam sonra nasip olursa köye götürcem.BKS marka 2.300 lira kullanan arkadaşlar nasıl olduğunu söylerse memnun olurum.

Ynt: ARKADAŞLAR AĞIR TİP 15 Lİ TİLLER ALDIM

Merhaba arkadaşım öncelikle hayırlı olsun bks iyidir bizim burda bi abimiz aldı yaklaşık on sene oluyor İzmir Çiğli organize sanayide yeri sadece tiller lerin ve aysanların ortak hastalığı satarkende söylüyorlar geriye gitme kesinlikle ot bile takılsa yerden kesmeden geriye gitme anında bacak kırar ama öne doğru taşa geçce bile durup gerdirmeyin devam edin o kendini kurtarır diyorlar merdane işine gelince merdane her yerde kullanılamıyor mesela bizim kara topraklarda hemen yapışıyor koca bir silindir oluyor arkanda ondan sonra temizleyebilirsen temizle güzel bir tırmık daha iyi olacaktır eminim

Ynt: ARKADAŞLAR AĞIR TİP 15 Lİ TİLLER ALDIM

öncelikle sağolun. merdane işi zor benim tarlaların çoğunda merdane çalışmaz bikaç köyde yer ektiğim için taşlı yerlerde merdaneli aletler devamlı taş kapıp kürüyo onun için araları 30 cm 3 sıra tırmık daha iyi diye düşündüm ben kartal ve nemli tarafında yer ekiyom bilen arkadaşlar için .bakalım koşunca görcez nasıl olduğunu.hepiniz sağolun arkadaşlar.