Yeni S, T, N Serileri Tanıtımları Başladı....!!!

Evet arkadaşlar yine sizlerle bir ilki paylaşıyorum. Karşınızda Valtra' nın yeni S ve N Direct, T Direct serilerinin resimleri... ;) Yeni S serisi 270-370 hp güçlerinde AGCO Sisu Diesel motora sahip ve motoru AdBlue teknolojisini destekliyor. Şanzımanı ise AGCO Variable Transmission(AVT) olarak geçiyor. Anladığım kadarıyla Vario oluyor. Fakat markalar arası fark olsun diye bu ismi vermişler. Şuan MF ve Valtra Fendtlerin şanzımanını kullanıyor ve daha yüksek beygir gücünde makinalar üretiyorlar. Bakalım Fendtte 937 veya 938 gibi bir atılım yapacak mı? Benim Fendt' ten beklediğim bir sonraki adım 370-380 hp güçlerinde iki adet makina daha ve yeni 900 serilerinde AGCO Sisu Dizel motorlar. Durum onu gösteriyor.... ;)
13.jpg

01.jpg

_AM_2381.jpg

_P4J3426.jpg

10.jpg

03.jpg

05.jpg

02.jpg

04.jpg

09.jpg

19.jpg

_AM_2102d.jpg

_AM_2102dd.jpg

3d_versu.jpg

3d_direct.jpg

12.jpg

13.jpg

15.jpg

17.jpg

21.jpg

23.jpg

Ynt: Yeni S, T, N Serileri Tanıtımları Başladı....!!!

Paylaşım İçin Saol...
bence Fendt 937 ve 938le uraşmaz direk 941i üretir zuha-*-s
yeni S seriside çok manyax olmuş... eski S serisinin tipini beğenmiyordum yeniler güzel olmuş hemen yarın spariş verim 2-3 seneye kadar gelir heralde ;)
sanırsam S serisi 260-280 HP arasıydı Valtra baya açılmış 270-370 baya yükseltmiş gücünü anlş-*s

POYRAZLI SALİH link=topic=8298.msg87181#msg87181 date=1224628375' Alıntı:
Paylaşım İçin Saol...
bence Fendt 937 ve 938le uraşmaz direk 941i üretir zuha-*-s
yeni S seriside çok manyax olmuş... eski S serisinin tipini beğenmiyordum yeniler güzel olmuş hemen yarın spariş verim 2-3 seneye kadar gelir heralde ;)
sanırsam S serisi 260-280 HP arasıydı Valtra baya açılmış 270-370 baya yükseltmiş gücünü anlş-*s

Bence FENDT in böyle bir ara boşluğu var onuda doldurması gerekir fakat VARIO için yenilikler söz konusu TRISIX de eli kulağında sitesinde yayınlanmaya başladı eğer VARIO sunu Agco grubundaki markalara verirse öncelikle kendi VARIO sunu yenilemesi gerekecektir ayrıca VALTRA nın sitesindeki T.N serilerinde ki transmisyon bilgileri bana farklı gibi geldi konu hakkında bir link varsa faydalı olacaktır teşekkürler

insomnia link=topic=8298.msg87483#msg87483 date=1224704771' Alıntı:
Bence FENDT in böyle bir ara boşluğu var onuda doldurması gerekir fakat VARIO için yenilikler söz konusu TRISIX de eli kulağında sitesinde yayınlanmaya başladı eğer VARIO sunu Agco grubundaki markalara verirse öncelikle kendi VARIO sunu yenilemesi gerekecektir ayrıca VALTRA nın sitesindeki T.N serilerinde ki transmisyon bilgileri bana farklı gibi geldi konu hakkında bir link varsa faydalı olacaktır teşekkürler

'eğer VARIO sunu Agco grubundaki markalara verirse öncelikle kendi VARIO sunu yenilemesi gerekecektir'

:) neden ? vermeseydi o zaman . yada neden yenilemesi lazım ... TMS ile vario daha verimli bir sistem acaba bu yeni valtralarda TMS yada türevi bir sistem mevcutmu ... bilgisi olan var mı ?