cep telefonundan giren arkdslar

Arkdslar foruma cepten giriyorm normal siteden 2 gb internet 15 gün dayanmi allahtan 2gb sonrasi hiz dusumlu sinirsiz ama hiz düsuncede ne resim aciyo ne videolari netin az gidece bi program var mi :S

Ynt: cep telefonundan giren arkdslar

tt555 link=topic=74033.msg867996#msg867996 date=1395160844' Alıntı:
Arkdslar foruma cepten giriyorm normal siteden 2 gb internet 15 gün dayanmi allahtan 2gb sonrasi hiz dusumlu sinirsiz ama hiz düsuncede ne resim aciyo ne videolari netin az gidece bi program var mi :S
bende genelde konu ve yorumları takip etmek için sürekli cepten giriyorum 800 mb aylık hediyem var fazlasıyla yetiyor geceleri kahvede giryom kahvede net var vi fi den bağlanıyoruz :D ıuy*u-*

O Kadar Fazla Yememesi Gerekir Abi.. Bana 1 GB Yetiyor ve Artıyor Bide 7-24 Face Ve Trakkulübe Giriyorum Çok Rahat Yetiyor.. Ama Turkcell Kullanıyorsan Bişi Diyemem.. Eğer Telefondan Giriyorsan Tapatalktan Gir Abi Orası Biraz Daha Az Yiyor.. ;)

ibrahim_11 link=topic=74033.msg867998#msg867998 date=1395161063' Alıntı:
bende genelde konu ve yorumları takip etmek için sürekli cepten giriyorum 800 mb aylık hediyem var fazlasıyla yetiyor geceleri kahvede giryom kahvede net var vi fi den bağlanıyoruz :D ıuy*u-*
;D abi ayni bizim kahvede de var bazen gidince ordan giriyorm ama yetmiyo 2gb acabe face uygulamasi mi cok mb yiyor anlamadim gitti

bilal tıraşçı link=topic=74033.msg868000#msg868000 date=1395161334' Alıntı:
O Kadar Fazla Yememesi Gerekir Abi.. Bana 1 GB Yetiyor ve Artıyor Bide 7-24 Face Ve Trakkulübe Giriyorum Çok Rahat Yetiyor.. Ama Turkcell Kullanıyorsan Bişi Diyemem.. Eğer Telefondan Giriyorsan Tapatalktan Gir Abi Orası Biraz Daha Az Yiyor.. ;)
Valla bnm de aklim ermiyo hat avea ama 15 gun de bitiyo telefon s3 mini tapatalk ni indirdim uye ol filan diyo kuramadm bnde yine sildim :)
MehmetGngr link=topic=74033.msg868001#msg868001 date=1395161340' Alıntı:
opera mini ' yi indir yakmıyo kokluyo az mb harcıyo ;D
Mehmet abi onu hic denemedim ama bu normal girmek cok yakiyo ;D

Abi Bormal Girmek Çok Yakıyo.. Üyelik Felan İstemiyor Çok Basit Birşey Aslında.. Sadece Ordan Trakkulübe Giricen Başkada Yok..
Opera Minide Normal İnternet Tarayıcısı Pek Fazla Azaltacağını Sanmam Ama Yararı OLur Azda Olsa..
Ama Tapatalkı Öğren Abi Yoksa Yetişmez.. :D

Abi çaresi video izlememek, video izlemezsem 1 gb herşeye yetiyor face-mssnger-kulup rahat takiliyorum, 2 GB asimsiz paket var ilgimi çeken nazi videoları aciyorum :)

[/QUOTE]
bilal tıraşçı link=topic=74033.msg868009#msg868009 date=1395161749' Alıntı:
Abi Bormal Girmek Çok Yakıyo.. Üyelik Felan İstemiyor Çok Basit Birşey Aslında.. Sadece Ordan Trakkulübe Giricen Başkada Yok..
Opera Minide Normal İnternet Tarayıcısı Pek Fazla Azaltacağını Sanmam Ama Yararı OLur Azda Olsa..
Ama Tapatalkı Öğren Abi Yoksa Yetişmez.. :D
wi fi bulunca bida indireyim resim filan ekleye biliyon mu tapatalktan :)
ramazanpullu link=topic=74033.msg868012#msg868012 date=1395161864' Alıntı:
Bende ceptn giriyorum 1 cg türkcell yetiyor artıyor bile ama facede daha çabuk bitiyor
Vay arkds bu bnm telde bi hal mi var
ÇeLişki_37 link=topic=74033.msg868018#msg868018 date=1395161974' Alıntı:
Abi çaresi video izlememek, video izlemezsem 1 gb herşeye yetiyor face-mssnger-kulup rahat takiliyorum, 2 GB asimsiz paket var ilgimi çeken nazi videoları aciyorum :)
Bn de pek izlemm ama bilmiyorm yani

Kullandıgınız Telefonların İşletim Sistemi Ne Arkadaşlar ? Java Tabanlı Veya Symbian mı Yoksa IOS Veya Android mi ?
Eski İşletim Sistemlerine(Java-Symbian) Sahip Telefonlar Sayfaları Mobil Sürümde Yükledikleri İçin İnternet Kullanımları Daha Düşüktür...
Yeni IOS Veya Android Telefonlar Sayfaları Klasik Sürümde(Bilgisayarda Gördüğümüz) Yükledikleri İçin Fazla Veri Çekerler...

Bu Yüzden Kotalarınızın Dolması Normaldir...
Benim Eski Telefonum Java Tabanlıydı 100 MB İnternet Paketi 1 Ay Sorunsuzca Yetiyordu TRAKKULUP İçin :)
Şimdikine İnternet Yetiştiremiyorum, Wİ-Fİ Filan Dinlemiyor Sömürüyor Hep...

omerfarukkoc link=topic=74033.msg868103#msg868103 date=1395166353' Alıntı:
Kullandıgınız Telefonların İşletim Sistemi Ne Arkadaşlar ? Java Tabanlı Veya Symbian mı Yoksa IOS Veya Android mi ?
Eski İşletim Sistemlerine(Java-Symbian) Sahip Telefonlar Sayfaları Mobil Sürümde Yükledikleri İçin İnternet Kullanımları Daha Düşüktür...
Yeni IOS Veya Android Telefonlar Sayfaları Klasik Sürümde(Bilgisayarda Gördüğümüz) Yükledikleri İçin Fazla Veri Çekerler...

Benim Eski Telefonum Java Tabanlıydı 100 MB İnternet Paketi 1 Ay Sorunsuzca Yetiyordu TRAKKULUP İçin :)
Aynen Abi Haklısın.. Zaten Sitemizde symbian Kullananlar Azaldı Teknoloji İos Ve Android Götürüyor.. :D Ama Bunlarında Formülleri Var Tabi Video İzlemezsek Gider.. :D

omerfarukkoc link=topic=74033.msg868103#msg868103 date=1395166353' Alıntı:

Aynen ömer bnm ki android resmen iciyo neti birer 6300 mi alsak ne ;D

Arkadaşım sen onu bir Google dan araştır normal değil bence vardır birşeyler.Hangi işletim sistemli telefonu kullanıyorsan forum donanım sitesine bak bir, telefonunun işletim sistemi neyse ona göre araştır derim çözümü vardır arka planda indirmeler güncelleme falan yapabilir.Ben iOS kullanıyorum ayda 500mb ay sonunu hemen hemen yetişiyor ama video izlemiyorum Facebook haber falan bakıyorum yetiyor..

sertackrbck link=topic=74033.msg868163#msg868163 date=1395168922' Alıntı:
Suanki android onceden n 70 vardi en fazla 500 mb harcaniyordu simdi aveadan mesaj geliyor 2 gb kotaniz doldu hiziniz dusuk olarak devam edebilirsiniz diye :)
Ayni bnmde oyle diyo valla ;D
safak262 link=topic=74033.msg868173#msg868173 date=1395169588' Alıntı:
Arkadaşım sen onu bir Google dan araştır normal değil bence vardır birşeyler.Hangi işletim sistemli telefonu kullanıyorsan forum donanım sitesine bak bir, telefonunun işletim sistemi neyse ona göre araştır derim çözümü vardır arka planda indirmeler güncelleme falan yapabilir.Ben iOS kullanıyorum ayda 500mb ay sonunu hemen hemen yetişiyor ama video izlemiyorum Facebook haber falan bakıyorum yetiyor..
Bn baya bi video izliyorm yani ufak tefek forumda paylasilan ozellkle bahce isi olan videolari :)