Araban’ da CASE IH traktörlerinin tanıtımı…

Araban’ da CASE IH traktörlerinin tanıtımı…

case1pd6.jpg

CASE IH Gaziantep bölge bayisi İdo Yüksel Ticaret’in, Araban’da düzenlemiş olduğu traktör tatbikatına çok sayıda çiftçi katılım gösterdi. Tatbikat sonrası katılımcıların görüşleri alındığında, çiftçiler traktörlerin kalitesi ve gücünün tarla koşullarında çok iyi bir şekilde gözlendiğini, kullanım ve donanım özellikleri ile CASE IH markasının bölgelerinde hızla yerleşeceğini belirttiler.

case2by6.jpg

Tatbikatta kullanılan JX Serisi traktörler Ankara’da bulunan Türk Traktör Fabrikası tarafından üretilmekte ve tüm Türkiye çapında bayi örgütleri tarafından satışı yapılmakta. Şirket yetkilisi Altemur Altan, CASE IH markasının Türkiye’de ki çiftçiler tarafından bilinen bir marka olduğunu, 59 HP’den 335 HP’ye kadar şu anda toplam 5 seri ve 21 model ile geniş bir ürün gammına sahip olduklarını ve bu yelpazenin yakında çiftçiler tarafından talep edilmesi sebebiyle genişletileceğini belirtti.

case3vw0.jpg

Ayrıca, satış sonrasında verilecek olan hizmetlerin CASE IH markası için çok önemli olduğunu ve bu yüzden yedek parça ve servis kalitesine son derece önem verdiklerini vurguladı.

case4fv5.jpg

CASE IH Araban yetkili servisi Murat ilik, “Çiftçimize daha iyi hizmet sunabilmek için elimizde gelen gayretleri gösteriyoruz.Yetkili servis olarak CASE IH traktör kullanan vatandaşlarımıza günün 24 saat’i hizmet etmekteyiz.şimdiye kadar ilçemizde çiftçilik yapan vatandaşlarımıza 20 üzerinde traktör sattık,şimdi çitçilerimizi traktör almak için talepleri artmakta.çiftçi vatandaşlarımızın mağdur etmemek için gereken özeni gösteriyoruz.”dedi

Bu Konuda Altemur Beye gelsin... daha tanışmak nasip olmadı...
İnşallah CS Pro serisinide Ülkemizde görmek nasip olur...

Ynt: Araban’ da CASE IH traktörlerinin tanıtımı…

Salih merhaba,
Seni Polatlı ' da yaptığımız tatbikatta göreceğimi düşünüyordum ama gelemedin. Hatta seni sordum bayimize.
Sevgiler..

parsaltem link=topic=8302.msg89235#msg89235 date=1225142425' Alıntı:
Salih merhaba,
Seni Polatlı ' da yaptığımız tatbikatta göreceğimi düşünüyordum ama gelemedin. Hatta seni sordum bayimize.
Sevgiler..

Merhaba Altemur Bey,
bende çok istiyordum tatbikata gitmeyi ama gününü ve adresi bilmediğim için gidemedim... aslen sizden haber bekliyordum size e-mail atmıştım tatbikat ile ilgili adres ve tarih söyleyecektiniz... neyse kısmet değilmiş inşallah bidahaki sefere
sanırım tatbikatta : Maxxum 110, Puma 155, CVX 195 veya Puma 210(tam aklımda kalmamış) varmıştı...
tatbikat Tozlu Köyünde olmuştu heralde...
Arada bi siteye urayın biraz muhabbet edelim...
Saygılarımla...

adas guzel paylasım organızasyona nıcın katılmadın case ler gercekten super bı performansı var ama yakıt konusunda bazı sıkıntıları var ya traktorler yenı oldugundan fazla gıtmıyor galıba dun senın ıcın farmall model lerının motor kısmını cektım araya bısıler eklemısler aynısı td5050 dede var ayrıyeten yuksek catı olanlarında fotolarını cekım aksam msn yı acarsan vıdeoda var eklersın bende resımlerı koyarım

altemur bey satıs sorumulusu falan mı?? yoksa case sahıbı mı??

salih link=topic=8302.msg89266#msg89266 date=1225179402' Alıntı:
adas guzel paylasım organızasyona nıcın katılmadın case ler gercekten super bı performansı var ama yakıt konusunda bazı sıkıntıları var ya traktorler yenı oldugundan fazla gıtmıyor galıba dun senın ıcın farmall model lerının motor kısmını cektım araya bısıler eklemısler aynısı td5050 dede var ayrıyeten yuksek catı olanlarında fotolarını cekım aksam msn yı acarsan vıdeoda var eklersın bende resımlerı koyarım

altemur bey satıs sorumulusu falan mı?? yoksa case sahıbı mı??

Ok. akşama videoları gönderirsin...
Altemur Bey : Case-İH Türkiye sorumlusu...