105 e+ 25 mart tanitim

Ynt: 105 e+ 25 mart tanitim

sizler gibi beklentileri yüksek olanlara yapsa ne olur. sadece izler bakar geçeriz. ama Anadolu daki arkadaşların beklentisi daha az gibime geliyor.azla yetinmeyi seviyorlar. ha birde geçmiş yıllarda Erkunt Trakya da bir tanıtım yaptığını duymuştum. videoları da vardı nette istenen verimi alamadıklarını duymuştum.

bu yeni traktörleden problem çıkma sebebi mantar gibi traktör modeli türüyor, bi ürün denenip piyasada tutulduğu takdirde satın alınmalı, erkuntta bu mantar gibi model türeten marka kervanına katıldı değişiklik yenilik güzeldir ancak bu kısa sürede türeyen modeller problem arıza olarak çiftçimizi üzecektir.

onurs link=topic=74068.msg869228#msg869228 date=1395349350' Alıntı:
bu yeni traktörleden problem çıkma sebebi mantar gibi traktör modeli türüyor, bi ürün denenip piyasada tutulduğu takdirde satın alınmalı, erkuntta bu mantar gibi model türeten marka kervanına katıldı değişiklik yenilik güzeldir ancak bu kısa sürede türeyen modeller problem arıza olarak çiftçimizi üzecektir.
Arıza hepsinde olur önemli olan arızanın çabucak giderilmesi Erkuntta bu işte Usta olma yolunda :)

Bu toprakların bağrında üretilen her değer.
Bizlerin birazda gözlerimizi kapatarak vereceğimiz destekle ayakta kalıp illaki kendini geliştirerek yabancı sermayelere dik durarak onlarla mücadele hatta daha üstün teknolji sahibi olacaktır.