Su Bulan Adam İzlemenyen Bin Pişman

Ynt: Su Bulan Adam İzlemenyen Bin Pişman

arkadaşlar adam gerçekten bulurmu bılemem ama bızım burada bırısı var koylum ve kayınpederım adam geçekten su mucıtı onun goruntulerını sıteye yuklemek ısterdım ama ızın vermez yalnız şunu soylıyeyım kesın çozum ben mesela bır tarlama baktırdım burada 8 m su var dedı geçekrem o metrede su çıktı mesela Ankara polatlıda olan ve çıftçılık yapan arkadaşlar muhakkak duymuşsunuzdur başarısını adam su varmı varsa aşağı yukarı metresını acı sumu tatlı sumu yoksa sıcak sumu anında soylesın ama şu anda hem raharsız hemde yaşlı fazka uzaklara gıdemıyor ama namı gerçekten TÜRKİYDE DUYULMUŞ BIRI BILGINIZE SUNMAK İSTEDIM BU KİŞİ BULUNMAZ BİR CEVHER

Allah ' tan elindeki metal çubuk adamı damacanaya götürüyor, mazallah ya damacanayı adama getirseydi hali nice olurdu? zuha-*-s

Gülmeyin adama, boynuna dolanacak alet.
Buna benzer sistem ile çalışan emekli öğretmen bizdede var buluyor gerçekten .
Benim çiftlikte baktı geçtiğimiz yaz 50 m, 2,5 luk su var dedi benden önce belediye için bakmıştı onlar bizim adamın gösterdiği yerlere sondaj vurdular çok güzel su buldular.

ismail_17 link=topic=74135.msg870982#msg870982 date=1395685067' Alıntı:
Gülmeyin adama, boynuna dolanacak alet.
Buna benzer sistem ile çalışan emekli öğretmen bizdede var buluyor gerçekten .
Benim çiftlikte baktı geçtiğimiz yaz 50 m, 2,5 luk su var dedi benden önce belediye için bakmıştı onlar bizim adamın gösterdiği yerlere sondaj vurdular çok güzel su buldular.
evet abi gerçketen var buluyolar ama bu amca baya abartmış.
bi amca var tanıdığım elinde hiçbişerşey olmdan su buluyor