new holland tt55 mi tumosan 4155 mi üstün sizce??

meraba arkadaslar abiler. Tt55 mi yoksa tumosan 4155 mi alsak karar veremedik az cok konforda ayni fiyatta tarladaki cekisi ile yakitlari konusunda bilgisi olan varmi acaba hangisi avantajli sizce yardimci olursanz sewnrm hayrli aksamlar

Ynt: new holland tt55 mi tumosan 4155 mi üstün sizce??

4155 4çeker yoktu ama yeni ürettilerse bilemiyorum.TT55 güzel makine.Tümosanın 6000 serisinde 4çeker var.istersen onunla kıyasla. fiyatlarına baktım,tt55 daha avantajlı bu fiyat listesine göre.

TT 55 al keyfine bak kardeş... Tümosan da güçlü traktör ama yakıtının fazla olduğunu herkes biliyor özellikle TD75B si olan bir arkadaşımız var sitede onlar tümonun 55 liğiyle yakıt testi yapmışlar Td75 in daha az yaktığını ispatladılar. Ayrıca konfor ve rahatlık istiyorsan TT55 al derim..

Tesekkur ederim 6155 de guzel makinaya benzio inceledim... hidrolk knusunu bilmior. Ama iyibi inceleme yapcam tt55 bizim burda daha istenen makina egr 6155 olurdasa ilk olacak.. yalnz soyle bi durm vr gecen sene akrabann biri tt55 aldi saman patozuna gotrdu geldgnde makinanin arka kovanlarinn yag terlettigini gordu... sasirdim. Ve tereddutler olustu sifr makinnn boyle bise yapmasi normalmi sizce. Bizde suan 87 model erkunt sanzman 265 var.. onda terleme yok :)

BABACANNN link=topic=74209.msg871365#msg871365 date=1395764176' Alıntı:
Tesekkur ederim 6155 de guzel makinaya benzio inceledim... hidrolk knusunu bilmior. Ama iyibi inceleme yapcam tt55 bizim burda daha istenen makina egr 6155 olurdasa ilk olacak.. yalnz soyle bi durm vr gecen sene akrabann biri tt55 aldi saman patozuna gotrdu geldgnde makinanin arka kovanlarinn yag terlettigini gordu... sasirdim. Ve tereddutler olustu sifr makinnn boyle bise yapmasi normalmi sizce. Bizde suan 87 model erkunt sanzman 265 var.. onda terleme yok :)
böyle hatalar olabilir sifir ise bile kul yapisi sonucta her makine ariza verebilir onmli olan o arizayi en iyi en saglam en uygun vede en cabuk kisa surede halledebilmktr