Massey Ferguson 240s EFSANE adı üstünde o bir efsane

Ynt: Massey Ferguson 240s EFSANE adı üstünde o bir efsane

ankara merkezde kum vs tasımacılıgı ıcın kullanılan bı markaydı 240 s fakat tt50 ler cıktıktan sonra pek alan olmadı aynı ıste calısan ların sureklı yanına gıdıyorum ve soruyorum genelde tt50 nın cok ustun oldugunu 240 cıkmadıgı yerlere cok rahat gıttıgını soyluyolar bence segmentınde daha basarılı makınlar var ama tabıkı tt50 den sonrakı 2 tercıhım 240s olur en azından pıyasa traktoru

vallaha dah biz öle bi sorunla karşılaşmadık allaha şükür heryeri çıkıyo bu sene inşaatte kullandık biz babam römorka 6800kg yaş kum doldurmuşlardı çok rahat gelio çok zor rampaları 2 ile çıkyo ama zorlanıcak diye 1 e takıyorum takviyeye felan daha düşmedik inş düşmeyiz allah düşürmesin bilm-*s :D :) ))) ama tt50 hiç kullanmadık oda güsel traktöre benziyo

o bir efsana gerçekten yain her iş için ideal bizim buralarda üzüm bağlarının arasına girmesi açısından çok tercih edilir küçük ama etkili gerçekten yani :D

h.buldk gazi kardeş memnun oldum bende bundan sonra siteye faydaişler yapmayaçalışcam elimden geldiği kadar
yorumlarınızı bekliyorum

img519.imageshack.us/my.php?image=img0790py4.jpg

mf285sdt kardeşim bizim tarlada 3 traktör çalşıyoz 1 isi patozda 2si de sap çekiyo yani uğraşmıyoz fazla gerek yok zaten yetişiyo ama eskiden uzak yerlere götürürken sal gibi tahta lar koyup kapakları açıp yüklüyolarmış babamlar ama tarladan köye geliolarmış yola sığmadğı için yinede teşekkürler paylaşım için

biz de tek traktör olduğu için fazla yüklüyoz bizimki zaten hamamlıktan başka bişey değil. sıcağın gözünde ne kadar çok yüklersek kardır diyoz bir de saman değerli bizim burda. onun için tarlada bırakamıyoz.

arkadaşlar yorumlarıınız için teşekkürler

bu hafta dağa mantara gidicez en tepeye çıkmak için rampadaki çamuru geçmemiz gerekiyo bakalım çıkabilecezmi fotoğrafları ve videoları koyacam bi aksilik olmassa haftaya inş çıkarız o çamuru çok zevkli olacak tekrar yorumlarınıziçiin teşekkür ederim

arkadaşlar 240 larla tt 55 ler arasında o kadarda fark yok güç farkı az çekişte biraz tt55 iyi olabilir ama yakıtta mf farkı gerçekten çok iyi ttler çok yakıyor vede çok gürültülü çalışıyor.