Bursa HMF makine Prokar dan gelen promosyon (:

Ynt: Bursa HMF makine Prokar dan gelen promosyon :)

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=8332.msg87472#msg87472 date=1224703795' Alıntı:
Paylaşım için sağol, eğer ışıklandırma biraz daha iyi olsa sanki gerçek gibi çıkacak fotolar. :)
aslında bizim şirketin önündeki bahçede çekicektim de akşam oldu aceleye geldi :)
operator11 link=topic=8332.msg87482#msg87482 date=1224704608' Alıntı:
bazı firmalar hepsi değil iş makinesinin yanında paslanmaz çelik süper bir modelinide hediye ediyor fakat casede bu olay yok :D
arkadaşım getirdiğinde ilk elime aldım dedim herhalde 2-3 tane var ama bi baktım bir tane dökme demirden yapmışlar ve detaylar aynı... zaten diecast ın anlamı bu orjinal belirli ebatlarda küçültmek bu hafta bir tane daha alıcam o da yine hmf makine hyundai paletli excavator onun da resimlerini şantiyede çekip yayınlayacağım :) Ayrıca hyundai de bayi katalog istedikleri zaman gönderiyorlarmış sadece elime bu ulaşmadı :) çok güzel bi t-shirt kalem,2009 ajandası ve flash bellek :) çok makbule geçti valla:D

tatarcanalp link=topic=8332.msg87594#msg87594 date=1224766513' Alıntı:
kardes bende bunlardan bır tane senın adına sıparıs versemde sende benım adıma ankaraya bı yollasan olur mu acaba

öyle birşey olacağını sanmam yani yeni makine alımında veriliyor böyle modeller yani böyle model deyip geçmeyin 200 ytl den fazladır yani bu modeller açıkçası belli başlı ankarada mesela hobbytime var çok güzel diecast olsun r/c olsun güzel modeller var oradan satın alınabilir

ya bılıyorum ben zaten hobbytime ın daimi müsterısıyım zaten ama boyle guzel orjınal modellerı bulamıyorum o yuzden sordum

bulamıyorsun :D yapma arkadaşım ltfen örnek verecek olursak mesela sen ne tercih edersin loder,beko loder,excavator vs ama yani bunların diecastları en güzelleri ben öyle görüyorum ve muhtemel 1/40 küçük makineler için 1/50 fln da büyükler için ideal ölçek böyle alırsan çok memnun olursun buyur birkaç diecast güzel mi değil mi hobbytime dan ;

Fiyatları nedir bunların?Bu bekolar çok hoşuma gidiyor alırsam bekosundan alırım.CAT ' in lisanslı ürünleri var 30-40 ytlden başlıyor 200-250 e kadar gidiyor.Alcak oldumu ürün de çok satıcı da.

operator11 link=topic=8332.msg87742#msg87742 date=1224786210' Alıntı:
bulamıyorsun :D yapma arkadaşım ltfen örnek verecek olursak mesela sen ne tercih edersin loder,beko loder,excavator vs ama yani bunların diecastları en güzelleri ben öyle görüyorum ve muhtemel 1/40 küçük makineler için 1/50 fln da büyükler için ideal ölçek böyle alırsan çok memnun olursun buyur birkaç diecast güzel mi değil mi hobbytime dan ;

ben bunları demıyorum ki bunlar zaten bende var sadece orjinal üretim olan bunun gıbı dıecast urunler dıyorum bakın bakalım koleksıyon toplayan ınsanlara bunun gıbı dıecast orjınal urun sadece bırkac kısıde olan urunler bunlar mesela hitachi olsun kobelco hyundai olsun mesela suan aklıma gelmıyor ama bunlar sınırlı sayıda ınsanda var onu demeye calısıyorum

o sınırlı sayıdaki insan ben oluyorum ne mutlu bana bu arada hyundai excavatorum de geldi ayrıca 1 hafta sonra eren de sınırlı sayıdaki insanlardan olcak diilmi eren :)