Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014) Teşekkür Mesajları

Değerli arkadaşlar,
Sizlerin değerli katılımları ve desteği ile hep birlikte güzel bir organizasyona imza attık.
Bu organizasyonda Katılan herkezin farklı emeği ve fedakarlığı bulunuyor.
Organizasyon öncesinde Trakkulüp ü kurarak böyle güzel bir arkadaşlık ve buluşma platformu oluşturan arkadaşlarımıza,
Katılımcıların uzak mesafelerden işi gücü bırakıp , maddi fedakarlıkta bulunup Trakkulüp sevgisi ve Traktör sevgisi için Ankaraya gelmeleri,
Bizleri karşılayan , gün boyu ulaşımı organize eden , bizlere arabaları ile , muhabbetleri ile eşlik eden dahası bizlere evlerini açıp misafir eden Ankara tarafı arkadaşlarımıza, siz olmasaydınız bu organizasyon olmazdı zaten :)
Fabrikada bizi misafir eden , bilgi veren , ağırlayan , öğlen yemeğine konuk eden, fabrika personeline,
Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum , hakkınızı helal edin.

Ynt: Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014) Teşekkür Mesajları

Ufuk abi sen herşeye değinmişsin zaten bize birşey bırakmamışsın. :)
Öncelikle geziyi düzenleyen Ufuk abiye,bizleri ağırlayan Türk Traktör Fabrikasına,evini açıp en iyi şekilde ağırlayan Volkan Uzel ' e,bizleri otogarda dönüşte yalnız bırakmayan Çağrı ve Barış Uzel ' e,geziye katılan benim yaşadığım heyecanı yaşayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Ayrıca bu platformu oluşturan bizlerin mutlu olmasını sağlayan Trakkulüp sitesine de ayrıca teşekkür ederim.
İlerki akvitelerde tekrar görüşmek üzere :)

Bende başta programı organize eden Ufuk abiye sonra katılan trakkulup dostlarına ve bizleri evlerinde misafir eden misafir perver Angaralı arkadaşlarımıza çok teşekkürler ediyorum.Newholland fabrikasınada çok teşekkürler ediyorum ama buradan sitemde ediyorum ithal gönderdikleri serileri bizlerede satmalılar NH fabrikasında üstdüzey ithal traktörlerin ayarında makine çıkaracak potansiyel var bizlerde bunu istiyoruz.

ufukk link=topic=74303.msg872856#msg872856 date=1396032647' Alıntı:
Yanlız şunu bilesin , NH yetkilileri Mustafa nerede dediler? :)
Selef vardı, torpil yapıp geziye dahil ettik, yaş engeline takıldı ya, yinede gezdirdik.
Benim bu gezi hakkında tek memnun kaldığım nokta; daha önce tanımadığım arkadaşlar ile tanışma fırsatı ve her zaman ki gibi Ankara lı arkadaşların ev sahipliği
sırasında gösterdikleri üstün fedakarlık ve gayretleriydi.
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.