ilaç makinası çatlagı

Ynt: ilaç makinası çatlagı

mustafa68 link=topic=74380.msg874327#msg874327 date=1396377735' Alıntı:
slm arkadaşlar ilaç makinasının kazanı köşeden 3cm L şeklinde çatladı silikon ve ikili tüp uygulamam sonuç vermedi sizler ne önerrsiniz teşekürler
çatlak tarafını yukarı tarafa getir üzerine biraz başka bir plastikten toz şeklinde malzeme koy sonra bi demirin ucuyla hafifçe bastırmadan erit...
birbirine kaynattıktan sonra sigara külünü üzerine iyice elinle bastır birde japon yapıştırıcısı dök kemikleşsin .. bitti

mustafa68 link=topic=74380.msg874327#msg874327 date=1396377735' Alıntı:
slm arkadaşlar ilaç makinasının kazanı köşeden 3cm L şeklinde çatladı silikon ve ikili tüp uygulamam sonuç vermedi sizler ne önerrsiniz teşekürler

[size=12pt]Holderin içindeki suyu tamamen boşalt, yapıştıracağın yerin ıslak yada nemli olmaması gerekiyor.
[size=14pt]
Deniz tutkalı
[size=12pt] [/size]
[size=12pt]http://www.simaks.com.tr/mad-wolf-deniz-tutkali-urun493.html[/size]
Bu yapıştırıcı ile yapıştırabilirsin. Bu ürünü holdere uygularken, uygun bir plastik parçayı çatlayan yerin üzerine yapıştırırsan daha sağlam olur. Çok iyi bir ürün.

Bulamazsan Japon 502 yapıştırıcı kullanabilirsin, japon 502 kullanırken, yapıştırıcıdan daha iyi sonuç alabilmen için 502 yi yüzeye uyguladıktan sonra karbonat yada sigara külü kullanman gerekir. Karbonat veya sigara külü 502 ile reaksiyona girerek daha iyi donmasını sağlıyor.[/size] [/size]

ilaç deposu plastikten ise tamiri olmuyor. yukarıdaki yazı yazan arkadaşlar başarmış olabilir ama ben başaramadım. çünkü ilaçların içindeki maddeler zamanla açma yapıyor. bende yenisini getirttim . pompa sanayide depo takılıyor.

saban22 link=topic=74380.msg931063#msg931063 date=1414680707' Alıntı:
slm arkadaşlar.benim ilaç deposunun alt köşesinde çatlak vardı.depoyu söküp uzunköprü sanayide plastik depolara kaynak yapan usta ve makine var.50tl karşılığı yaptırdım.

bende Keşan da denedim ama ilaç ve sarsıntı işin içine girince konya dan yeni depo almak zorunda kaldım.